Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Gáz ha frontint szedek szakítá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha frontint szedek szakítás után?

Figyelt kérdés

Igazából nem az első szakításunk, évek óta együtt voltunk, de mindig ő szakított velem és mindig különböző okok miatt. Valamibe mindig is hibás voltam, de annyira szarul vagyok, nincs étvágyam, szomorú elkeseredett vagyok nagyon nagyon… Este nem tudok aludni ezért 1 szem frontint beveszek, mert másnap kelnem kell..


19/f



márc. 5. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Igen
márc. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Nem gáz, csak rohadtul egészségtelen.
márc. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért folytattátok mégis, ha többször kidobott már? Ez masszívan társfüggőség szagú eset...


A korábbiakkal értek egyet: nagyon egészségtelen, és ha nehéz is, de jobban járnál, ha más módszerrel tudnád magad túltenni a dolgon.

Erősen ajánlom Csernus Imre munkásságát, különösen az Én és te című könyvét. Olvass a témában, hogy tisztábban láss. Öntsd ki a lelkedet egy megbízható embernek, és beszéljétek át. Írd ki magadból - ez nagyon hatásos!

márc. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Az egészséged a fontos. Lány lesz még az életben sőt olyan lány is, aki nem teszi próbára az idegeidet. Beszélgess valakivel, vezess fel egy észszerű listát arról hogy mik azok a tevékenységek amitől te jobban ereznéd magad és próbáld beiktatni a napjaidba. Mik azok a lépcsőfokok amik a továbblépéshez szükségesek. Ne engedd, hogy az érzelmek elhatalmasodjanak rajtad. Legyenek, de ne tedd magad tönkre miattuk. Próbálj meg esetleg írni, bármit. Gondolatokat akár versfoszlányokat, nagyon sokat tud segiteni mikor szarul van az ember. Engem pl keményen bántalmaztak mentálisan, szóval van egy kijárt utam arra hogy hogyan küzdöttem le az alvászavart és a rémálmokat. Néha egy gyógynövényes nyugtató tea és egy kis olvasás úgy kizökkent, hogy könyvvel a kezemben, nyugodtan alszom el.
márc. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem nem gáz.

Én is nyúltam már frontinhoz, hogy eltudjak aludni. A lényeg, hogy ne szokj rá.

Bár amúgy a frontin nem altató, az csak max a mellékhatása.

márc. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mi ez a frontin, és nem is érdekel.

Aki többször próbálkozik azzal, akivel egyszer nem működött, az így járt.

márc. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én sem tudom mi az a frontin. Én az első nagy szerelmem után két este vettem be negyed szem nyugtatót vagy mi volt az...de szerencsére volt eszem és nem nyúltam hozzá később. Inkább igyál gyógynövényes teát, sírj ki magad, írd ki magadból egy naplóba. Csodát ne várj, ha kiirtad magadból, utána is fogsz sírni, de majd jobb lesz. Jön a tavasz, menj el sétálni a termeszetbe. Sablonos de az idő segít.
márc. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!