Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tényleg ennyit jelent manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyit jelent manapság egy párkapcsolat, ilyen gyorsan eldobjuk a másikat, mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés

Fél évvel ezelőtt megismerkedtem egy nővel, a lány 31 éves én 38 vagyok.

Az elején nagyon jól alakult minden teljesen egymásra voltunk akadva, a szex is nagyon jó volt, össze is jöttünk, szerintem semmi baj nem volt a kapcsolatban legalábbis nem éreztem és nem is mondta hogy valami baj lett volna, tegnapelőtt rám írt hogy beszélgetnünk kell és kiderült hogy szakítani akar, mert pár nappal ezelőtt a barátnői bemutatták őt egy nagyon helyes vonzó férfinek és állítólag teljesen egymásra akadtak, ezért úgy érzi hogy velem nem szeretné már folytatni a kapcsolatot, tényleg ennyit jelent manapság egy kapcsolat, érdemes egyáltalán belemenni ha ilyen gyorsan eldobjuk a másikat, mi lehet ennek az oka teljesen össze vagyok törve...


márc. 10. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Fél éve ismered, örülj, hogy vége. Egyszerűen nem fogtad meg annyira. Ha úgy lett volna nem rakott volna ki!
márc. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jól mondja az első. Inkább örülj hogy vége lett. Ennek a nőnek esze ágában nem volt komolyan venni téged, ha komolyan vett volna, akkor leült volna megbeszélni veled a problémákat hogy min tudnátok javítani. Benne is volt a kapcsolatban meg nem is, ideiglenesnek tekintett (szerintem), gondolom úgy volt vele hogy a szemét nyitva tartja hogyha jön jobb akkor teret ad annak és ennek véget vet, ez ki is bukott abból ahogy ezt lekommunikálta. Sajnos ilyen világot élünk, sokan szemrebbenés nélkül játszák el a kapcsolatban hogy minden oké, addig amíg nem jön egy ,,jobb", vagy nem bukkan ki probléma amit meg kéne oldani. Nagyobb szűrő legyen a szemed előtt, szerintem aki nem gondolja komolyan veled az egy egy mondatból de legfőképp a tettekből előbb vagy utóbb kibukik.
márc. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Fellángolás voltál számára, vagy lő helyett szamár, őszintén nem volt beléd szerelmes.
márc. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sokan alapból rossz szülői mintát láttak otthon: hasonlót, hogy ami rossz, azt el "kell" dobni, mert hisz "Van máááásik!", és mindig a másik a hibás, "én" sosem.
márc. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mivel mindenhonnan az folyik, hogy " mert megérdemled", "neked ez jár", valósítsd meg magad", "miért élsz úgy,ahogy nem akarsz"...

Az emberek teljesen feladnak mindent önzőségből,persze,akiben ez nincs meg,az szenved elhagyottan.

Átéltem pár éve,pont olyannal,aki életem legnagyobb szerelme volt,illetve annak hittem ...

márc. 11. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ebből most nem lehet tudni, hogy nem gondolta komolyan és ilyen típus vagy a másiknak tényleg be kellett lépnie az életébe. De neked innentől nem is kell vele foglalkozni.
márc. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!