Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 1 év után össze futottam volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 év után össze futottam volt párommal,és picit felkavart. 1 év után ennek nem szabadna már elvileg nem?

Figyelt kérdés

Volt kedvesemmel össze találkoztunk véletlen a buszon,oda is jött leült mellém. Alap dolgoat kérdezgetett meg akkor én is. Jó kedve volt, talán örült is,de egybe talán kis zavarodottság is.óvatosan rá kérdezett van-e baratnőm,mondtam nincs.



Aztán mondta 1 hónapja van egy kapcsolata,normálisnak is tűnik,és össze költöznek.

De azt éreztem picit ez felkavart :/. Rendben voltunk anno,passz mi miatt szakított,picit ezért zavar valahol ez.


márc. 11. 16:26
 1/10 A kérdező kommentje:
Volt kínos csend,persze kívántam sok sikert,meg ilyesmiket
márc. 11. 16:26
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Normális, mert nem vagy túl rajta mivel nincs senkid, akit szeretnél. Csajozz.
márc. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 gergelice16 ***** válasza:
100%
Szerintem ez teljesen normális. Én is tapasztaltam már ilyet. Attól még az okok, ami miatt szakítottunk, nem változtak.
márc. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

2# Igyekszem ismerkedni,bár nem igen voltak jók.


3# persze az okok mindegy is,ha az érzés meg van még.Kicsit meglepődtem hogy egy hónap után már költözés

márc. 11. 16:36
 5/10 anonim ***** válasza:

Jah van ahol már heteken belül költöznek van ahol évek.


Kinek mi adatik meg, lehet h az ember évekig nem is talál megfelelő lakást, vagy állást...aztán lehet h mire a másikkal lesz már lesz minden.


kicsit féltékeny vagy. De ez természetes.


Te is törekedj arra, hogy megvalósulhasson az amit elterveztél.

márc. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ebből sok minden igaz most.

Mikor együtt voltunk még sulizott épp,nem dolgozott. Én akkor már igen javában.


Aztán most meg már dolgozik. Ki volt adva egy másik lakás albérletbe,most ki költözik onnan a srác és akkor oda mennek.Bár nem dijjazák a lány szülei ezt. Szóval jah,ilyen téren pech.Talán rosszkor ismerkedtünk meg

márc. 11. 18:34
 7/10 anonim ***** válasza:

"Talán rosszkor ismerkedtünk meg" --》 igen valószínű. Nekem is volt (van?) ilyen, nem csak egy, de még 20 év múlva is.

Néhány ilyen felkavaró, véletlen találkozás szakítas után (ő szakított velem) pár évvel, pedig akkor már messze laktunk egymástól. Kb. 10 év után direkt találkoztunk többször, akkor át tudtuk beszélni sokmindent. Ő talán újra akarta kezdeni, nekem viszont akkor lett világos, hogy mindkettőnkben az akkori kép él a másikról, pedig mindketten változtunk. Sokat. De ez természetes. Egyszóval nem lehet újra kezdeni, maradjon meg a jó emlék.

Persze mindkettőnknek családja van, ennek ellenére gondolatban néha foglalkozunk egymással, meg évente-kétévente beszélünk telefonon, de együtt élünk a helyzettel. Érdekes, a feleségemet ez hidegen hagyja, az ő férje meg féltékeny.


Na, tanácsom a következő. Fejben fogadd el, hogy egy ideig egymás mellett futott életetek sínpárja, aztán szétvált. Szívben valószínűleg nem tudod. Emlékedben azt őrizd meg róla, amikor jártatok. Hogy utána mi történik vele, azt kezeld közönbösen. Ne nosztalgiázz. És az emlékeid meg érzelmeid semmiben ne befolyásoljanak.

Nem egyszerű.

márc. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Sok minden igen közös amit le írtál,annyiba másabb még fiatalok vagyunk kb 21 ő én 28 nincs még családunk.

Ha az eszemre kéne hallgatnom akkor hagynom kéne mert be csapott,félre ment de akkor 18 volt be tudtam fiatalság. Ha a szívemre akkor igen szeretem őt. Sok ismerősöm nem is érti hogy tudok eleve szóba állni vele.

Valószínű féltékeny is lehetek picit,hisz nagyon az alapoktól kezdtük mi,most meg úgymond "kész" van és megkapták így,hogy most már dolgozik meg tovább léphet otthonról. Bocsánatot se kérhetek,mert nem tudok mire. Ezt tényleg ő tudja legbelülről mi volt. Nosztalgia igen sokszor van,mert abból tudok meríteni ami akkor volt,most meg igazából nemtudom milyen már. Annak úgy örülök ha ide jön hozzám munka miatt,akkor úgy jó ízzel.

De ezekszerint semelyik korosztályba nem egyszerű a szerelem :/.


De köszi szépen a tanácsot:)). Nem le hurrogás van 😃

márc. 12. 04:56
 9/10 anonim ***** válasza:

7-es vagyok. Kicsit félreértettél, amikor a lánnyal együtt voltunk, akkor a 20-as éveink legelején jártunk. Most meg 40 vagyok. Ezt értettem azon, hogy 20 ev múlva.

Hja, nem egyszerű.

márc. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Jaaa bocsi bocsi. Így már értem :/.
márc. 13. 04:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!