Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy bocsátsam meg magamnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bocsátsam meg magamnak, hogy miattam ért véget a kapcsolatom?

Figyelt kérdés

Sajnos nem foglalkoztam vele annyit, amennyit kellett volna, nem mutattam ki mennyire szeretem. Ő kiszeretett belőlem és nem akar már velem lenni, hogy bocsátsak meg magamnak? Annyira azt érzem, hogy emberileg 0 vagyok, lehetett volna másképpen, rajtam múlt az egész. Ezeket tőle is megkaptam, amikor szakított, illetve a mai napig közli újra az olyan videókat, mintha én dobtam volna el őt. Ne csodálkozzak, hogy megváltozott, én tettem ilyenné, ha hiányozna egy nap, gondoljak arra mennyire szeretet stb.. ezek mind mind szíven ütnek. Én próbáltam jó ember lenni, megadni neki azt amire vágyik, nagyon sok helyre elvittem, sokszor bementem érte munkahelyére stb stb..

Tényleg nagyon nagyom bűntudatom van, bánt az egész. Mit tegyek? Menjek el pszichológushoz ?



máj. 3. 16:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
37%
Menj el hozzá.
máj. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
47%
Igen, mindenképp. De előbb végezd el a 8 osztályt. "bocsátsak" Jézusom😭😭😭
máj. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
45%

Hidd el ugyanaz lenne. Ha egy kapcsolatban nem lehetsz önmagad es elvarásoknak kell megfelelni amikor kimondod szeretlek, meg pl ahol kötelező egy ölelés mert elvárt stb, az egy toxic kapcsolat amugyis.

Igy nem lehet élni.

máj. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem venném biztosra azt, hogy azért szereted ki belőled, mert nem foglalkoztál vele eleget.
máj. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem a drága exed kihasznált téged és amikor rád unt eldobott. Valószínűleg nárcisztikus, vagy csak egy gyökér. Rád fér a terápia.
máj. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem miattad ért véget. Egy kis önbecsülést kellene gyakorolnod inkább, minthogy folyton folyvást a saját hibáidat keresgélni. Biztosan hibáztál te is (ahogy mindenki), de ha megtetted, ami tőled telik és nem rosszindulattal fordultál a párod felé, akkor nem érdemes sanyargatni magad emiatt. Vedd észre, hogy legalább ugyanolyan értékes vagy, mint ő volt, ha nem jobban. Ő hányszor vitt haza téged a munkahelyedről például? Vagy hányszor vitt el téged bárhova is? Nem csak neked kell beleadni mindent a kapcsolatba, ő se halt volna bele ha néhány kedves gesztust intézett volna feléd. Ahogy mondtam: önbecsülés...
máj. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Pedig ezt mondta indoknak, egyszer már megtette ezt velem, (kidobott) utána én kavartam mással. Ezt ő megtudta és rám írt, könyörgött hogy fogadjam vissza, mivel újra szeret engem, elmúlt a düh irántam, én hülye elhittem és mivel szerettem ezèrt viszafogadtam.
máj. 3. 16:56
 8/13 A kérdező kommentje:
Sose fordultam felé rosszindulattal, sose bántottam, soha egy rossz szavam nem volt iránta. A csalàdja is szeret engem és sajnálják ami történt. Csak annyira fàj, hogy szakítás után engem állít be mindenféle rossznak..
máj. 3. 16:59
 9/13 anonim ***** válasza:

Itt valami sántít. Ha kiszeretett belőled, akkor túl akarna lépni az egészen, és el akarna felejteni. Akkor nem küldözgetne videótat, amivel felzaklat téged, hanem hagyná, hogy te is lezárd az egészet, és kész.


Szerintem egy nárci, bántalmazó partnerről van szó, aki eddig jól kihasznált, most, hogy megunta azt a játékot, egy másikat játszik veled: alázgat...


Erre a kapcsolatra kár hajtani, mérgezett kút. Én legalábbis baromira nem tudnék benne megbízni, hogy milyen indítékai vannak, nem csak szivatni akar, nem csak alázás a szándéka, nem csak kihasznált. Szeretet és a tisztelet megvolt-e. Az ő részéről is?


Én bizony letiltanám mindenhonnan, hogy ne tudjon zargatni, felzaklatni, és igyekeznék túllépni rajta.


Első körben ilyenkor az a fontos, hogy ne a lakásban gubbassz, és pörgesd az agyad a hülyeségeken, ne vádolgasd magad, hanem keress új ingereket, társaságot, hobbit...


Persze az fontos, hogy átgondold, hogy mit kellett volna másképp csinálni, és átgondold, hogy ez korábban miért nem ment, és megfogadd, hogy legközelebb ebben ügyesebb leszel. Ha arra jutsz, hogy ennek pszichés oka van, akkor kérj segítséget valamilyen szinten.


Szóval barátok kellenek, társaság, mozgás, célok, és küzdeni a célokért, kihívásokért, akkor nő az önbecsülésed, és nem leszel a béka valaga alatt. Így egy új partner is könnyebben bejön.


Az exedet meg egyszerűen felejtsd el, ne is állj szóba vele, még akkor sem, ha megszólít. Más mondanivalója úgy sincs, csak a sértegetés, a lehúzás, a bántalmazás, hogy csak te vagy a hibás mindenért... na persze. Mindenesetre ezek mérgező szavak, és nagyon rontják az önbecsülésed, amikor épp építeni szeretnéd magad.

máj. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Tiktokon közli újra a videókat, nem nekem küldi. Viszont most már onnan is letiltottam, legalább nem bántom magam lelkileg. De akkor is hatalmas bűntudatom van, hogy látom milyen szomorú és így összetörtem, de nem volt szándékos semmi. Illetve most meg ő tört engem össze, a szeretet fix megvolt a részéről, a tisztelet viszont sokszor nem.. Sokszor csúnyán beszélt velem, de amikor meg szeretetett, akkor nagyon tudott szeretni, ki érti ezt. Mindenesetre nem leszek hülye mégegyszer visszafogadni, habár 0% esélyt látok rá, hogy visszaakarna jönni, szóval.
máj. 3. 18:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!