Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Összefutottunk tegnap az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összefutottunk tegnap az utcán az exemmel, és ledagattotozta, szinte megalázta a jelenlegi barátomat, és ez engem zavar, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Még az exem dobott ki engem, mert idegesítettem elmondása szerint, erre mit ad Isten, tegnap jön szemben az utcán.


Amikor elhaladtunk egymás mellett akkor a barátom halkan megjegyezte nekem, hogy micsoda egoista majom, de meghallotta az exem és belénk állt, mondta a barátomnak, hogy látom a gravitáció nem a barátod, mert ekkora lógó férfi csöcsöt Ő még nem látott, aztán megjegyezte, hogy amúgy ugyanakkora a melle mint nekem, és nem azért, mert nekem pici.


A barátom elegánsan lerendezte, hogy nem érdekli a véleménye, erre az volt a válasz, hogy ahogy látom a diéta sem érdekli.


Este ezt még megfejelte azzal az ex, hogy kirakott egy instagram sztorit, hogy gyerekek diétázzatok, mert olyan dagadtak lesztek mint az én barátom, és kirakta a profilképét meg meg is jelölte.


Engem ez az egész rettentően zavar, ez nagyon undorító és aljas viselkedés volt, ennyire nem tudom hogy képes ember lealacsonyodni.


Mit lehet tenni ilyenkor?


ápr. 1. 15:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
A drága jó pasikád állt bele,az ex meg felvette a kesztyűt mert férfiból van és oda ütött vissza ahol nyilván fáj. Mi fáj a legjobban? Az igazság.
ápr. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%

A hiper-szuper elegáns barátod kezdte. Megérdemelte a kis gerinctelen röfi. Az exed legalább a szemébe mondta a kritikát, nem a háta mögött sutyorgott.

Remélem tanult belőle malacka: ha sérteget másokat akkor ne csodálkozzon hogy visszaszólnak neki.

ápr. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Eleve elkerülöm az ilyen szitukat. Másfele mennék inkábbh ne adjak teret az esetleges sértéseknek. Sose keríteném ilyen kellemetlen sziruba,hogy exszel kelljen beszelnie barmirol. Meg ugy sehogy tudom,hogy az ex keruli a konfliktust mindenaron es semmit se szolna.
ápr. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt lehet tenni, hogy a pasid levonja a tanulságot, és legközelebb befogja a száját.
ápr. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Oldja meg a csávód vagy mégse ő a férdi?
ápr. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szóval az exed csak úgy sétálgat, a kis húsgolyó csávód meg beleköt, mert nem tetszett neki a nézése vagy nemtom, aztán csodálkozol, ha reagál. Egyik jobb amúgy, mint a másik, te aztán tudod, hogy kell kiválasztani a legjobbakat :D
ápr. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Úgy latszik te a tahókat vonzod és választod.
ápr. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki hogy nem verte be a képét
ápr. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Azzal, hogy kiposztolta a barátodat, eléggé túltolta, nem volt arányos a válaszreakció. Ha csak visszaszól, azt még megértem, de ilyen szintű alázás már az ő jellemtelenségéről is sokat elárul.
ápr. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Majd máskor nem jár a párod szája és ilyesmire nem kerül sor. Jól mondják, hogy hallgatni aranyat ér!
ápr. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!