Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Összefutottunk tegnap az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összefutottunk tegnap az utcán az exemmel, és ledagattotozta, szinte megalázta a jelenlegi barátomat, és ez engem zavar, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Még az exem dobott ki engem, mert idegesítettem elmondása szerint, erre mit ad Isten, tegnap jön szemben az utcán.


Amikor elhaladtunk egymás mellett akkor a barátom halkan megjegyezte nekem, hogy micsoda egoista majom, de meghallotta az exem és belénk állt, mondta a barátomnak, hogy látom a gravitáció nem a barátod, mert ekkora lógó férfi csöcsöt Ő még nem látott, aztán megjegyezte, hogy amúgy ugyanakkora a melle mint nekem, és nem azért, mert nekem pici.


A barátom elegánsan lerendezte, hogy nem érdekli a véleménye, erre az volt a válasz, hogy ahogy látom a diéta sem érdekli.


Este ezt még megfejelte azzal az ex, hogy kirakott egy instagram sztorit, hogy gyerekek diétázzatok, mert olyan dagadtak lesztek mint az én barátom, és kirakta a profilképét meg meg is jelölte.


Engem ez az egész rettentően zavar, ez nagyon undorító és aljas viselkedés volt, ennyire nem tudom hogy képes ember lealacsonyodni.


Mit lehet tenni ilyenkor?


ápr. 1. 15:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Jól tette az exed, nem tom mi a francért kell belekötni, akit nem ismer.
ápr. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Az "egoista majom" beszólás szerinted nem undorító és aljas viselkedés? Nem tudom mit vagy kiakadva, a kedves párod kezdte, ha valakire fel lehetsz háborodva, az ö. Nála is pont olyan alacsonyan van a léc, ami a viselkedést illeti, mint az exednél. Megérdemelte.
ápr. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Értem, hogy zavar, mert értelmes embert zavar egy ilyen puruttya viselkedés. De nem éri meg ezen rágnod magad... mindig bunkó volt, az is lesz. Maximum letiltjátok. A barátod meg nyilvánosan ne sértegessen mást, mert ez lesz a vége (egyáltalán nem ugyanaz a szint, de azért na...).
ápr. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!