Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lehet túllépni valakin,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet túllépni valakin, aki...?

Figyelt kérdés
Szakításkor nem volt hajlandó magyarázatot adni. Így kissé értetlenül állok az egész előtt. Büszkeségből elnyomtam magamban a dolgot, de néha rám jön a sírhatnék, amiért szóba sem áll velem, pedig nem ártottam neki semmit. El nem tudtam képzelni, hogy valaki képes így cserben hagyni egy embert, akit teljes szívéből szeretett. Annak nyomát sem mutatta, hogy esetleg neki is fáj, ami történt. Mintha érzelmi analfabéta lenne.
ápr. 2. 13:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell magyarázat. Nem is sejted, mi lehetett a baj? Miből gondolod, hogy szeretett?

Ne foglalkozz vele többet. Nagy a világ, sok jó dolog és ember lesz még az életedben.

Ennyi volt.

Igazából mit veszítettél?

ápr. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nemcsak tinikorban érhetnek ilyen csalódások, hanem a 20-as, 30-as években is keresgélnek még a felek a mai világban.


Esetleg 40 körül voltatok vagy afelett? Milyen nemű vagy Kérdező?

ápr. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezen sokan túlesnek.


És sokan azon csodálkoznak, hogy a másik miért lépett túl ilyen könnyen.,


Nos, már nem szereti.


És ez nem 1 napja egyoldalú, hanem már régóta.


Akit faképnél hagynak annak mindig rosszabb. De őt nem érdekli mit gondolsz, nem érdekli mit érzel. Ezért nem is kell magyarázatot adnia. Felesleges.


Te is túl fogsz lépni rajta.

ápr. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én közöltem vele, hogy szerintem nem szeret. Nem is mentegetőzött. Nem is mondta ki. Egyszerűen hagyta, hogy kisétáljak az életéből. És fogalmam sincs, miért történt így. Két év után. Azt sejtem, hogy nem csettintésre történik ez egy emberben. De ha normálisan le lenne kommunikálnak, könnyebb lenne ténylegesen lezárni. Olyan szinten lezártam, hogy nem kezdeném újra. Nem amiatt gondolok rá, hogy vágyom rá. Csak ugye a kérdések, amik megválaszolatlanul maradtak... harmincasok vagyunk.
ápr. 2. 14:02
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanez volt. Sőt, annyival több, hogy üzenetben szakított. Idővel enyhül. Aztán majd lesz valaki, aki miatt elfelejted. Ha akarod, beszélgethetünk róla.
ápr. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az én tapasztalatom az volt, hogy a negyvenes éveimben értem meg igazán a konfliktuskezelésre.


Kiderült, hogy inkább baráti alapon működnek a nő-férfi kapcsolatok az életemben. (Még az is, ami már-már "örök" életünek tűnt, mint "szerelem".)


De jó lenne tudni, hogy melyik nemhez tartozol Kérdező! Vagy írtad már egyszer? Nem figyeltem eléggé?

ápr. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérdések mindig maradnak.-


Aztán majd jönnek azok a kérdések, hogy, hogy lehettem ilyen hülye, mit nem vettem észre, miért voltam ilyen vak, mit ronthattam el, vajon igaz volt e bármi stb stb.


Ugysem kapsz választ.

ápr. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nő vagyok. Akinek van kedve beszélgetni (nem társkeresési céllal), írjon nyugodtan. Este válaszolok privátban.
ápr. 2. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!