Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítani akarok a jelenlegi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítani akarok a jelenlegi párommal...de hiányzik az exem?!

Figyelt kérdés

Már akkor hiányzott az exem amikor a jelenlegi párom miatt elhagytam... de annyi sok rosszat követett el ellenem, hogy akkor a 3 évvel ezelőtti énem megbeszélés helyett a bosszút választottam... most iszom a levét, mert a jelenlegi párom egy tahó!

Mindig is hiányzott az exem és sokat gondoltam rá...

Keressem fel szerintetetek?


ápr. 2. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Bosszúból soha nem jó cselekedni!

Felkeresheted az exed, de gondolod, ha vissza is fogadna, minden rendben volna vele?

Célszerűbb volna egy teljesen új kapcsolatot keresned egy másik emberrel.

ápr. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Másnapos Sárkány ***** válasza:
100%
Már elnézést, de ha jól értelmezem az exed is egy tahó volt, te pedig bosszúból összejöttél mással. Most akkor a tahót elhagynád, hogy visszamenj a másik tahóhoz? Ne keresd fel, lépj túl mindkettőn és keress olyat aki nem követ el rosszat ellened és nem is tahó.
ápr. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon hasonlóan voltam, pont most léptem ki. Akivel most szakítottam már 2 nap után sem hiányzik, de az előző azóta is... De nem akarnék összejönni vele megint mert egyszerűen nem működött.


Szakíts a jelenlegi pároddal de az exedet is felejtsd el. És szerezz egy kis önbecsülést. Ez lesz a legjobb neked hidd el.

ápr. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyikkel se légy együtt. Szingliként kéne lenned egy jó darabig és magaddal foglalkozni. Pl. nem kéne több bunkóval összejönnöd.
ápr. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!