Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Férfi vagyok. De nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi vagyok. De nem tudom kitévő legyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Ex páromról lenne szó.

Együtt éltünk született 2kisfiunk is.

Teljesen jól ment addig amíg be nem közölte, hogy ő már ki akar szállni ebből és szabad akar lenni (persze mind ezt a két gyerekkel és nélkülem!)

El ment tőlem lassan kb 4 éve.

4 év alatt minden második férfi át ment rajta valami nagyon mocskos módon lealáztatta magát.

Volt konkrétan, hogy ő kereste fel és ő kérte a férfit, (könyörgött neki) hogy rendesen alkalmiba alaposan akár hármasba is csinálják őt meg.

4év alatt kicsit se élvezte velem a szexet csak akkor vett elő amikor mar másnak épp nem kelet vagy nem ért más rá.

Most pár hónapja együtt voltunk egy alkalmira és nem tudtam jól teljesíteni mivel eszembe jutott az , hogy igazából milyen nő is ő,

na meg úgy minden más is vele kapcsolatban.

Ezért is ott tartunk mostanra, hogy végem a testéért ha meg látom őt!

Teljesen latin amerika a nő, totál meg halok érte.

Mit tegyek ha ennyire kívánom őt ?

Sőt, meghalok érte de mire oda jut sor eszembe jut hány férfival volt dolga és az is, hogy mennyire rossz indulatú nő is valójában.

Elnézést kérek a fogalmazásért de nem tudom elfogadni és nem bírom hova tenni, hogy nem kelek neki, semmibe néz engem, sőt egyenesen lenéz, nem kiváncsi rám bármit is tennék. Szoval hogy tudom őt újra szex kapcsolatra rá venni ? Egyáltalán ha ennyi férfival éveken át össze feküdt nézek még rá úgy mint férfi a nőre ?

Egységes ez egyáltalán részemről ?

Egyébként tiszta ápolt nő nem az a le lakott kategória!

Szóval miként kezelnem ezt a helyzetet ?


ápr. 2. 19:00
A kérdező szavazást indított:
Ha nem beteg a nő simán flörtölj vele majd meg adja magát
Ha szerelmes vagy ne feküdtek le vele főleg ennyi férfi után ne
Keres mást lányt az se baj ha nem ennyire lesz tetszetős számodra ő már a múlt
10 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
65%
A helyesirasod a kulvarosi pusztulat jegyeit mutatja. A volt nod is ilyen kategoria lehet. Tanacskent csak annyi, hogy sose akarj olyan not megdugni, aki nem akar veled lenni. Sokkal egyszerubb olyat keresni, akinek te is kellesz.
ápr. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem hagyd békén ezt a nőt, nem szereted, lenézed, problémád van vele, csúnyán nyilatkozol róla, és egyébként is csak szexre kell neked.
ápr. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Tisztan, apoltan lehet valaki HIV-pozitiv ipari meretu szex utan.

Csak az van, hogy latin-amerikas prostit vagy szexpartnert keresel addig is, amig a lelked rendbe nem jon, es talalsz normalis baratnot.

P.S. Csoro gyerekek.

ápr. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!