Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt barátnőm gondolhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt barátnőm gondolhat rám,annak ellenére,hogy nincs egyedül már?

Figyelt kérdés

Vége lett karácsony után,3 évet voltunk együtt,hálaisten jól meg voltunk,nem bántottuk egymást,mindig nevetett.21 éves.

És tök furcsa,hogy ez lett a vége,egyszer mondta kérdezve,nem is érti miért tette mikor nem is volt velem semmi baj,és még is mással van. De többször random bele botlottunk egymásba,akkor meg azt láttam örült,meg egy horror filmet hozott fel nosztalgiának(volt egy rész amit nem kedveltem benne,és ezzel mindig poénkodott). És ugye van pasija alig 2 hónapos,de a srác oda is költözött,persze ezt mástól tudom.(kicsit furcsáltam)Beismerem,hogy nézegetem a média dolgait néha, rejtetten módban,egy rózsát talán ki posztolt amit kapott,de leginkább kutyás,sütis képeket,vagy saját magát. Gondolom ugye az új pasi nem tudja,hogy időnként meg konzultál velem a háta mögött,meg hogy jó ízűen beszélget,érdeklődik.


ápr. 3. 21:59
 1/7 Noren1989 ***** válasza:
100%

Tökikém-tökikém...ideje lenne elengedni.


Neked is jót tenne.

ápr. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Próbálnak nyugtatni ezzel,hogy higgyem el örüljek. Az apja is nagyjából ezen van.😅
ápr. 3. 22:12
 3/7 Noren1989 ***** válasza:
100%

Nem, ne örülj.


Építs saját életet.

ápr. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazad van. Most épp ingatlan vásárlásba fogok😃
ápr. 3. 22:17
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
Menj le a kocsmába egy estére, utána meg kezd el összefele szedni magadat.
ápr. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Noren1989 ***** válasza:
100%
Ezt így szerda fél11kor nem javaslom, de te tudod :D
ápr. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

5#. Á nem lehet. Munka,vezetek.


6# ez jó volt most 😃😃😃😃.

ápr. 3. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!