Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jogos olyan miatt szakítani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos olyan miatt szakítani a barátnőmmel mert elvárta hogy a taxisa legyek?

Figyelt kérdés
Én tudok vezetni ő nem tud és nem egyszer volt már olyan hogy amúgy valahova menni akart és jó lett volna ha én elviszem kocsival de épp nem értem rá és amikor nem vittem el csak jött a hiszti hogy miért nem, én nem vagyok az a férfi aki a taxisa lesz csak azért mert pi..ja van. Persze ha valamilyen egészségügyi problémája van vagy valamilyen baj van akkor az más kérdés amúgy gyűlölök vezetni
ápr. 13. 13:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
38%

"elvárta hogy a taxisa legyek"

Elvárta volna.

Ha nem mész bele, nem leszel a taxisa.

Más jó vagy rossz nem is volt köztetek?

ápr. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%
Jaja, szívességet teszel neki ha megszabadítod magadtól. Minden szavadból érződik mennyire odavagy érte 🤣
ápr. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
71%

Szeretettel és tisztelettel beszélsz a barátnődről, ez becsülendő🙂 Ja, nem.....

Elmondod neki szépen, hogy nem szeretnéd mindenhova furikázni, de ne is legyél önzetlen.

ápr. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
56%

Jogosan szakítana ő, hogy szarsz a fejére. Nem tudom, én nőként minden további nélkül elvinném a másikat alkalmanként, ha épp ráérek és nincsenek egyéb terveim, akkor miért ne.

Nyilván ha nem érek rá vagy épp krvára nincs kedvem tényleg, mert fáradt vagyok vagy akármi nyűgöm van akkor nem, de nem az az alap, hogy nem és kész mert éN NeM vAGyoK tAXi😤🫠

ápr. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
69%
Nos, nem kell, hogy a taxisa leygél, de ahogy beszélsz róla, csak örülhet a csaj, hogy megszabadult tőled.
ápr. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
28%

Az ilyen nőktől menekülj. Sajnos ahogy a gyk-n is láthatod, egy férfinek csicskásnak kellene lennie. Szivesség.... Aha. 650Ft-os üzemanyagon furikázzam naponta 80km-t a belvárosba, mert hát egy kapcsolatban a férfi kötelessége megteremteni a luxust. Velem is meg akarták játszani párszor, amolyan palimadárnak néztek. A legutolsó próbálkozót széles mosollyal levittem Hortobágyra, autó megáll, ajtó ki, viszlát.


Egy nő akkor kap tiszteletet ha úgy viselkedik hogy meg is érdemelje. Alapból pont ugyanannyit ér egy nő mint egy férfi, csak ám sok nő azt hiszi, ő a Galaxis közepe a semmire. Nem baj, csak pofával landolni a betonon nem túl komzortos a magas lóról.


Tehát alapból nem jár az ajándék, a házi taxi, a rengeteg program, a jópofi.

ápr. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
6. jól látod igen...
ápr. 13. 14:28
 8/17 anonim ***** válasza:
84%
Azért szakítasz amiért akarsz.
ápr. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
59%

8. Igazad van, a vélemény meg olyan mint a shegglyuk. Mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a máséra.


Engem pl. krvára nem érdekel más véleménye a döntéseimben. Mondjuk meg sem kérdezném senkitől sem hogy szakítsak, elváljak?

ápr. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
76%
#7: de igazából minek jöttél össze vele? Annyira nyilvánvaló, hogy tök idegenek voltatok egymás számára, és egyáltalán nem szeretted.
ápr. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!