Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Többször is találkozik velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többször is találkozik velem az exem, ha kicsit határozottabban lépek fel és veszekszünk. Fél tőlem? Én 28 leszek, ő már 29

Figyelt kérdés
Mar kicsit zaklatás kategória amit művelek, de nagyon szeretem őt. Én úgy gondolom, nem állna velem szóba, ha nem lennének érzései. Mit gondoltok? Nem egy lúzerről van szó,nagyon határozott, tanult, szigorú férfi
ápr. 14. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi miatt szakítottatok?
ápr. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Annyit mondott az adott pillanatban, hogy időre van szüksége. Távkapcsolat volt, de még messzebbre költözött, mert rezidens lett


Pár hónapra rá olyanokat mondott, hogy nem szeret, unalmas vagyok,nincs kémia, buta vagyok. Mégis találkozik velem és beszélgetünk is.

ápr. 14. 13:45
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"Pár hónapra rá olyanokat mondott, hogy nem szeret, unalmas vagyok,nincs kémia, buta vagyok. Mégis találkozik velem és beszélgetünk is."

Ezek után minek foglalkozol vele??? Tipikus esete, mikor valaki helybe megy a pofonér'.

ápr. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Azert ir veled mert szorakoztatod. De ha lesz mas akkor letilt.
ápr. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Más ex is próbálkozott nála (elhívta pl. egy kávéra) és nem ment, lehetetlen volt
ápr. 14. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!