Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Normális, hogy a párom az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a párom az exét “vigasztalja”?

Figyelt kérdés

Nagyban irogatott tegnap valakivel, kérdeztem tőle kinek írsz, azt mondja az exének. Néztem egyet, hogy mi van? Ekkor megmutatta az üzeneteket, dióhéjban annyi a lényeg, hogy a barátom és az exe baráti kapcsolatban vannak, néha találkoznak egy bizonyos dolog miatt, amit most itt nem fogok leírni. A csaj nehezményezte, hogy a párom ilyen hamar túltette magát rajta, és kvázi lecserélte valaki másra (az az rám) viszonylag rövid idő alatt (2 hónapra a szakításuk után). Most először vállaltuk fel egymást, innen láthatta meg. Ez volt a háttérinfo, rátérve páromra: elkezdett mentegetőzni az exének, hogy ő nem is cserélte le, és hogy mennyire boldog volt vele a kapcsolatban, nem is állt szándékában mással összejönni, csak “minden olyan gyorsan történt”. Továbbá ilyet ír még neki, hogy attól még, hogy velem összejött, az semmiből sem kéne elvegyen abból, ami anno kettejük között volt és számára is különleges volt a kapcsolat. Erre ma látom, hogy megint írtak egymásnak, amikor is a párom szószerint azt írta az exének, hogy még mindig rosszul érzi magát a tegnapiak miatt, amikor is az exe sérelmezte, hogy “le lett cserélve” és nem is számított annyit a páromnak, mint gondolta. Most ez komolyan mi!? Miért kell a páromnak rosszul érezni magát az exe lelki nyomora miatt, tényleg nem értem.😃

Nyilván kiakadtam ezeken, szerintem elég fura az exednek ilyeneket írni, vigasztalni, miközben barátnőd van. Ráadásul az egész sztoriban az a legszebb, hogy az ex szakított párommal, és csak 3 hónapot voltak együtt, nem éveket. Mi kicsit több mint 2 hónapja vagyunk együtt, úgyhogy még nagyon friss a dolog, de már vannak dolgok, amik nem tetszenek pl ez.

Most ez szerintetek mennyire normális, amit leírtam? Más leszarná az ex nyűgölődését, főleg ha már új kapcsolatban van, de a maximum, hogy megmondaná az exnek, hogy lépjen túl és ne a múlton rágódjon. Én reagálom túl, vagy ez egy red flag, mert ezek szerint a páromnak se közömbös a csaj?



ápr. 18. 21:06
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
96%
Önmagában leszarnám az ex nyűglődését, de nem az ex hozzállása a kérdés. Hanem a párod, aki írogat neki és láthatóan nem akarja lezárni vele a kapcsolatot.
ápr. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
96%

Az elsö hónapokban még annyira szerelmesnek kéne lennie beléd, hogy eszébe se juthatna az exe. Vagy ha mégis, akkor se vigasztalás meg nosztalgiázás céljából. Ez teljesen úgy jön le, mintha megbánta volna, hogy összejött veled.

Két hónap még nem olyan nagy idö, én kerek perec megmondanám neki, hogy vagy hanyagolja a kapcsolattartást vele és rád koncentrál, vagy viszlát. Nemhogy még mentegetözik meg rosszul érzi magát. Vagy ha annyira be vagy rágva, még ezt se mondanám neki, csak becsuknám az ajtót magam mögött, aztán ennyi volt. Mert az is teljesen jogos lenne töled. Nem te reagálod túl, hanem a párod lépi át azt a határt, amit már nem kéne.

ápr. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
80%

Legalább megismered hogy nyal a nőknek. Nehogy egy nő is miatta érezze magát rosszul, ő mindig csak jót akart, nem úgy értette, a nő csodás, ő nem akart rosszat, ez a csávo szerintem detto ezt csinálja bárki mással is munkahelyen vagy suliban vagy random is, ha bármelyik nő berágna rá bármi miatt is.


A nök alá rendeli magát, a nők egóját csak hízlalja legyezi, a nőket "isteníti", véletlen se bántaná meg egyiket sem, igazi gentlemanjancsi a nőkkel.


Barmelyik nő így vezeti az orránál fogva az ilyet ahogy csak akarja. Mivel a pasi nem akar senkit megbántani konfliktuskerülő is, meghát semmi nem rajta múlt még a szakítás sem..


Ez csak a jéghegy csúcsa szerintem. Anyuka jó kisfiút nevelt aki igazi tündèr piropozsgás maga a 2 labon járó kedvesség minden nőcikével.


Senkit nem fog elhajtani a p.csába az ilyen soha. Nem az ő stílusuk..

ápr. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
95%

A drága párod hamarosan vissza fog hozzá menni. Mint a nő mint ő nem tiszta. A nő azért mert dobta, de a hiúsága nem hagyja békén, a párod meg azért, mert nem tud róla lemászni. Nincs lezárva köztük a viszony hiába történt a szakítás.

Jobban teszed ha szakítasz vele, valószínűleg akkor lehet neked írkálna, hogy milyen különleges volt a kapcsolat.

De ne vedd figyelembe!

ápr. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

#1 & #2 teljesen egyetértek veletek.

#3 egyáltalán nem ez a jófiú típus, sőt. Pont ezért lep meg ez az egész sztori, a többi exét probléma nélkül ghostolja, sőt volt olyan is, akit megcsalt. Ergo egyáltalán nem ez a kedves tündérfiú, csak ezzel az egy exével. Érdekes az biztos.

ápr. 18. 21:27
 6/24 anonim ***** válasza:

Veled sem?

Ez a gentlemeneskedés tipik nőzés. Ha nem is konkrétan az exével(de az is talon), akkor bárkivel is.

ápr. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
84%

Még vmi minimum férfi egoja sincs hogy lehajtson olyat aki őt kvázi kifobta. Még annak pitizik..

Ilyenektől sok jóra ne számíts akiknek mégcsak tartása, önmagával szemben becsülete sincs.

ápr. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
91%

Exet szépen melegen tartja, hátha inkább vissza kéne menni..

Kéne a francnak ilyen hűtlenkedős, irogatós.

ápr. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
88%
Az exének max addig kéne csak hogy ő nyerjen hogy a mostanit vele csalja. Aztan menne megint a levesbe. A csajnál ez csak vmi egoharc hogy miazmá hogy mással jár mással boldog mikor utána kéne hogy bőgjön? Semmi más.
ápr. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Neki normális..
ápr. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!