Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elvileg élete férfija voltam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvileg élete férfija voltam, de én elárultam őt. Szerethet még?

Figyelt kérdés

Előző munkahelyemen megismertem egy nagyon galamb lelkű, igazi kincs 29 éves nőt. Annyira belém esett, megpróbálhatnám, de egyszerűen szavakban nem tudom lefesteni mennyire szeretett engem. Én is őszintén tudtam viszonozni ezt, rabul ejtett, rózsaszín ködben úsztunk.

A csúnya rész az egészben csak az, hogy nekem volt akkor egy nagyon rosszul működő kapcsolatom. Bizonyos okok miatt rá voltam utalva, így nem tudtam kilépni belőle. Plusz ragaszkodtam hozzá, szerettem őt. Egyszerű kalandnak indult a munkahelyi ismerkedés is, de egyre mélyebb lett az idők során. Egyszerűen egyik kapcsolatot sem tudtam megszakítani. Tudom, undorító dolog, de ez van, már nem tudok változtatni.


Kiderült minden. Én a régi kapcsolatomat választottam, mi már idősebbek vagyunk, az életünk összefonódott, értékelem hogy egyáltalán megbocsátott. Cserébe őszinte életet kezdtem el élni.


Viszont még mindig hiányzik az a lány. Ahogy visszaemlékszem mennyire sírt, mikor megtudta elárultam. Mai napig el szoktam gondolkodni a párom mellett, hogy mi lett volna ha... És a legrosszabb az egészben, hogy már eltelt majdnem egy év, hogy nem beszéltünk, de a lányon egyáltalán nem látszik, hogy megviselte volna a dolog. Mindenhol tiltva vagyok, egyedül instagramon látom, hogy teljesen jól elvan, programokra jár, vidám idézeteket, zenéket oszt meg. Ez valódi lehet?


Szerintetek szerethet még? Nem akarok már tőle semmit, tudom, hogy ellőttem minden esélyem. Csak a tudat miatt lenne jó tudni, hogy az a sok szerelmes szó tőle, az ha igaz volt, akkor nem tűnhetett csak el úgy igaz? Legutolsó napokig is annyira értelmesen és szeretet teljesen beszélt velem, próbált megérteni... Meg se érdemeltem, és ezt ő is tudta, de azt mondta annyira szeret, hogy inkább nem alacsonyodik le oda, hogy szidni kezdjen. Majd vágás, és eltűnt... A mostani kapcsolatom is az utolsókat rúgja, így még többet gondolok arra a lányra. De fogalmam sincs ő vajon gondolhat még rám?


Értem hogy haragszik... De ha igazán szeretett, eszébe juthatok még?

Azt már meg sem merem kérdezni, hogy keressem - e meg...


ápr. 30. 20:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg már nem szeret, és nem gondol rád. Teljesen kiábrándult mikor csalódott benned. Ez nem azt jelenti, hogy a szerelme nem volt elég mély vagy őszinte! Hanem azt, hogy van benne tartás és elég erős lelkileg, hogy ne menjen le kutyába, hanem emelt fővel tovább lép.

Ezt ő véglegesen lezárta, jobb, ha már nem keresed. Ha a kapcsolatod nem lenne lejtmenetben, neked se jutna eszedbe ő. Viszont te megint úgy gondolod, hogy ha a kapcsolat nem működik, akkor ki kell ugrani egy másikba, mert az új mindig izgalmas. Csak ugye sok idő és energia újra telepíteni egy szeretői viszonyt, ezért ott akarnád folytatni, ahol abbahagytad. Viszont: a nő tovább lépett.

Ez van, fogadd el.

ápr. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt gondolom, hogy már nem szeret, van benne tartás.


Én is azt tudnám javasolni, hogy ne keresd többé!

ápr. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

“Annyira belém esett, megpróbálhatnám, de egyszerűen szavakban nem tudom lefesteni mennyire szeretett engem. Én is őszintén tudtam viszonozni ezt, rabul ejtett, rózsaszín ködben úsztunk.

A csúnya rész az egészben csak az, hogy nekem volt akkor egy nagyon rosszul működő kapcsolatom. ”


Itt felfordult a gyomrom.



“Kiderült minden. Én a régi kapcsolatomat választottam, mi már idősebbek vagyunk, az életünk összefonódott, értékelem hogy egyáltalán megbocsátott. Cserébe őszinte életet kezdtem el élni .Viszont még mindig hiányzik az a lány. “


Kiderült minden, hoztál egy döntést. Neked nem a lány hiányzik hanem a figyelme. Ha őszintén szeretnéd bármelyiket is akkor ezt nem játszod el. Azt a lányt hagyd békén, és a mostanit is küldd el mihamarabb. Te kizárólag önmagadat szereted. A soraid között ott bújik a válasz. Szeretted ahogy szeret téged. Gondolkozz el miért vagy ilyen borzalmasan önző, ugyanakkor gyáva felelősséget vállalni azért amit teszel.


Itt a megoldás: Kezdj új életet. Szakíts a pároddal, a másikat is felejtsd el. Menj el szakemberhez, hogy rájöhess mi miatt vagy ilyen gyáva. Aztán dolgozz magadon, és idővel találsz majd valakit akit szeretni tudsz és ki viszont szeret.


De mindegy is, mert úgy is az lesz, hogy megkeresed a lányt. Megint kavartok, megint tönkreteszed mindkettőt és megint megígéred a párodnak, hogy csak botlás volt. És ez így marad mindaddig amíg homokba dugod a fejedet.

ápr. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló szituban voltam. Hagyd hogy boldog legyen, ès örülj neki. Te döntöttèl. Ne keresd.
ápr. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%

Ne keresd. Megcsaltad a nőd, végül mégis vele maradtál, és most, hogy végleg befuccsolni látszik az a kapcsolat, vissza akarsz táncolni ehhez a lányhoz, mellékelve hozzá egy szirpus giccset. Hányinger,

Az meg vicces, hogy a körülmények miatt nem tudtál szakítani.

Képzeld, valódi, hogy éli az életét és elfelejtett.

ápr. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Megjött az esze, vagy ne haragudj, de hogy képzeled, hogy örök gyászba borul és élete végéig síratni fog? Nagyon jól tette, hogy túllépett rajtad, megérdemelt ennyit.
ápr. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

"Bizonyos okok miatt rá voltam utalva, így nem tudtam kilépni belőle. Plusz ragaszkodtam hozzá, szerettem őt."


Rájött, hogy nem éléete férfija voltál, hanem egy nagy tévedés. Hazug és jellemtelen.

ápr. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Én tényleg csak flörtnek szántam. De valóban rengeteg figyelmet és törődést adott. Rájöttem, hogy én is ilyen vagyok, és nekem ez kell. Újra megmutatta mi a szerelem, mi a vonzódás. Szexben is.. Na arról nem is beszélek az külön fejezetet érdemel.


De ugyanakkor volt egy párom, akivel régóta dolgoztunk a kapcsolatunkon, rengeteg idő és energia volt benne, anyagiak, család megszerette... Papucs voltam kimondom. Ő tűnt stabilabbnak. Szeretem is nyilván. De rengeteg a boldogtalanságot okozó tényező. A munkatársam egy fénysugár volt az életemben. De gyáva voltam lépni.


De folyton ott motoszkál bennem, hogy engem valaha szerettek úgy, mintha egyetlen férfi lennék. Nem voltam hozzászokva, hogy valaki mindig meghallgat, érdekli mi van velem, feltétel nélkül. Nem sokat tudtam adni magamból neki, de őszintén szerettem és szeretem. Egy bizonyos helyet mindig el fog foglalni a szívemben. Ő pedig teljes szívével kimutatta, milyen egy férfit, egy embert őszintén szinte gyermekien szerelemmel szeretni. Leírhatatlan mennyi mindent adott ez a lány.


Én csak akartam hozni egy normális döntést ennyi elbaltázott hiba után.

De úgy tűnik nem lehetek boldog. És csak azon kattogok, hogy vele az lehettem volna. És kapaszkodok minden fűszálba, nézem a képeit hátha látok valami jelet, de vagy jól álcázza, vagy tényleg elmúlt a szerelem. Pedig az ő szerelme volt az egyetlen valódi dolog ebben az egész cirkuszban. Ha ez is csak így elmúlik, én már nem hiszek semmilyen igaz dologban 😞 egyszerűen nem tudja befogadni az agyam, hogy így el tudott felejteni.


De örülök, hogy legalább ő boldog.

Nem fogom megkeresni. A jelenlegi kapcsolatomnak vége lesz, az biztos. Már van is egy hölgy, akivel ismerkedem... De nem tudom, nem jön az az érzés. Senkivel sem jön már az a bizonyos érzés...

ápr. 30. 22:07
 9/18 anonim ***** válasza:
52%
Az élet nem egyszerű, mert mindig lesz más aki érdekesebb... :(
ápr. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Jezus. Meg stalkingolod is. Az lenne szep, ha emberbarati joerzesbol naponta elemennel bocsanatot kerni.

Az az igazsag, hogy most is erdekel teged, ot is szeretned, es belegebedsz a gondolatba, hogy mase lesz.

ápr. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!