Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elvileg élete férfija voltam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvileg élete férfija voltam, de én elárultam őt. Szerethet még?

Figyelt kérdés

Előző munkahelyemen megismertem egy nagyon galamb lelkű, igazi kincs 29 éves nőt. Annyira belém esett, megpróbálhatnám, de egyszerűen szavakban nem tudom lefesteni mennyire szeretett engem. Én is őszintén tudtam viszonozni ezt, rabul ejtett, rózsaszín ködben úsztunk.

A csúnya rész az egészben csak az, hogy nekem volt akkor egy nagyon rosszul működő kapcsolatom. Bizonyos okok miatt rá voltam utalva, így nem tudtam kilépni belőle. Plusz ragaszkodtam hozzá, szerettem őt. Egyszerű kalandnak indult a munkahelyi ismerkedés is, de egyre mélyebb lett az idők során. Egyszerűen egyik kapcsolatot sem tudtam megszakítani. Tudom, undorító dolog, de ez van, már nem tudok változtatni.


Kiderült minden. Én a régi kapcsolatomat választottam, mi már idősebbek vagyunk, az életünk összefonódott, értékelem hogy egyáltalán megbocsátott. Cserébe őszinte életet kezdtem el élni.


Viszont még mindig hiányzik az a lány. Ahogy visszaemlékszem mennyire sírt, mikor megtudta elárultam. Mai napig el szoktam gondolkodni a párom mellett, hogy mi lett volna ha... És a legrosszabb az egészben, hogy már eltelt majdnem egy év, hogy nem beszéltünk, de a lányon egyáltalán nem látszik, hogy megviselte volna a dolog. Mindenhol tiltva vagyok, egyedül instagramon látom, hogy teljesen jól elvan, programokra jár, vidám idézeteket, zenéket oszt meg. Ez valódi lehet?


Szerintetek szerethet még? Nem akarok már tőle semmit, tudom, hogy ellőttem minden esélyem. Csak a tudat miatt lenne jó tudni, hogy az a sok szerelmes szó tőle, az ha igaz volt, akkor nem tűnhetett csak el úgy igaz? Legutolsó napokig is annyira értelmesen és szeretet teljesen beszélt velem, próbált megérteni... Meg se érdemeltem, és ezt ő is tudta, de azt mondta annyira szeret, hogy inkább nem alacsonyodik le oda, hogy szidni kezdjen. Majd vágás, és eltűnt... A mostani kapcsolatom is az utolsókat rúgja, így még többet gondolok arra a lányra. De fogalmam sincs ő vajon gondolhat még rám?


Értem hogy haragszik... De ha igazán szeretett, eszébe juthatok még?

Azt már meg sem merem kérdezni, hogy keressem - e meg...


ápr. 30. 20:29
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
86%
Neharagudj de a masik lany van az eszedbe, es csak azert maradtal a mostanival mert evek ota vele vagy. Szanalmas vagy.
ápr. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
89%
Kivételes lány volt és jól kezelte a helyzetet. Erős nő, kivágott az életéből hamar, egy ilyen link lúzernek tuti nem fog még egy esélyt adni. De már annyira mélyen vagy, hogy nem veszítesz semmit, ha újra bepróbálkozol nála. Ennyivel tartozol neki, hogy kinevessen és lássa mekkora rakás szerencsétlenség is vagy valójában és megerősítsd abban, hogy jól döntött mikor törölt az életéből.
máj. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

“Kiderült minden. Én a régi kapcsolatomat választottam, mi már idősebbek vagyunk, az életünk összefonódott, értékelem hogy egyáltalán megbocsátott. Cserébe őszinte életet kezdtem el élni .Viszont még mindig hiányzik az a lány. “

Egyszerűen hányok tőled...

Hasonló helyzetben voltam, nagy szerelem volt, évekig tartott. Gyáva volt bevallani, de aztán kiderült. Húsz éve házasok, a feleségét választotta. De utána még sokáig írt, bizonygatta, hogy mennyire szeret, nem tud elfelejteni, stb...persze otthon az asszonynak megesküdött, hogy még a számomat is törölte. Én elfogadtam, hogy őt választotta, de akkor legyenek boldogok, engem hagyjon, ő akarta, hogy így legyen. A vége az lett, hogy minden lehetséges helyen töröltem, tiltottam.

Te is ugyanolyan rohadék vagy, mást választasz, de azért jólesne a lelkednek, ha még mindig szeretne. Hát felvilágosítalak, nem szeret, abban a percben kiábrándult belőled amikor mást választottál, csak a megvetés maradt.

máj. 1. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

" Már van is egy hölgy, akivel ismerkedem... De nem tudom, nem jön az az érzés. Senkivel sem jön már az a bizonyos érzés..."


Itt hánytam el magam. Komolyan?

A nagy őszinte élet nevében... Az élettársad tud az új nőről? A nő tud arról, hogy élettársad van és még mindig másba vagy szerelmes?

Persze, hogy nem jön az érzés, hiszen az új nő nem rajong érted ennyire, nem sütkérezhetsz az érzelmeiben, nem legyezgeti az egódat. Csak találtál valakit, akihez oda tudsz cuccolni, ő meg beéri veled... Amíg nem jön jobb.

A mostani kapcsolatodnak vége lesz, ezt te írtad. Nos, nem meglepő, hogy megcsalás után tönkrement. Ez csak neked meglepő. Viszont még mindig függsz tőle. Ezért MINDENKÉPPEN kell egy nő, akire ráakaszkodhatsz, mert egyedül életképtelen vagy. Pont ezért fog kiábrándulni belőled a legújabb áldozatod is. Gondolom, már amint hozzá költözöl, elkezded keresni a negyediket meg ötödiket, hogy ha a nő szakít, legyen hová menned. És így tovább, a végtelenségig. Vagy: amíg már túl öreg leszel, és nem kellesz a kutyának se.

Élet ez így?


Az eredeti kérdésre kicsit visszakanyarodva: a lány egyből kiábrándult belőled, amikor rájött, hogy ki is vagy. Ugyanis ő abba a képbe szeretett bele, amit te hazudtál meg amit ő elképzelt. Végig becsaptad. Amint kiderült, hogy egy hazug, hűtlen, életképtelen féreg vagy, meg is szűnt a szerelem. Pont ezért nincs értelme felkeresned. Nem fogsz neki kelleni, most, hogy kiismert.


Viszont pont ugyanezt kockaztatod az új "hölggyel" is. Ő mit tud minderről? Nyilván semmit, mert akkor nem ismerkedne veled. De ki fog derülni.

Egész addig nem fogsz találni normális nőt, aki meg is marad, amíg nem játszol nyílt lapokkal és nem úgy ismerkedsz, hogy lezártad az előzőt.


A mostani kapcsolatod meg nem csoda, hogy ennyire xar. Csak kihasználod a nőt, miközben csalod fűvel-fával. Esetleg ha neki udvarolnál ennyire lelkesen, még működhetett volna....


Mi lesz, ha az élettársad kidob, az új nő pedig nem jön össze?

máj. 1. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
49%
Akkor igaz volt, már nem szeret, de akár szerethetne még újra.
máj. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

“Csak a tudat miatt lenne jó tudni, hogy az a sok szerelmes szó tőle, az ha igaz volt, akkor nem tűnhetett csak el úgy igaz?”


Es ha eltunt, akkor mi van? Te nem szeretted, kulonben nem igy alakitottad volna a dolgokat. Nem mindegy neked, szeret e vagy sem? Nem ot valasztottad, hanem a langyosfos kapcsolatodat. Te vergodj csak tovabb, ot meg hagyd elni, nelkuled biztos boldogabb.

máj. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
75%

Voltam nagyon hasonló helyzetben.

Én nem akarok ítélkezni, mert ez egy kötődési probléma lehet nálad amit gyerekkorodból hozol. Ezért nem bántál fair módon egyik nővel sem. Ezt kellene pszichológus segítségével kielemeztetned hogy miért csináltad ezt!

Miért félsz fogadni valakinek az őszinte tiszta szeretetét?

Miért féltél kilépni egy olyan kapcsolatból amiről a szíved mélyén te is tudtad hogy sosem lesz jó? Inkább azt hazudtad önmagadnak hogy még helyre lehet hozni, persze nem úgy hogy mellette te félreke*élsz.

Magamból kiindulva annyit mondanék, hogy ha a csaj tényleg őszintén tiszta szívéből szeretett akkor mindig is lesznek irántad érzései (valahol a szíve mélyén). De! Már sosem fog tudni megbízni benned mert eljátszottad a bizalmát, a szerelmét. Nem hinném hogy közömbös lesz, de sosem fogja neked elfelejteni, hogy amikor megtehetted volna akkor nem őt választottad.

Szerinted hogy tudna rád felnézni férfiként ezek után?

Hitelét vesztett ember lettél a szemében.

Neked is csak azért kellene mert most nincs aki rajongjon érted. Neked a figyelem, rajongás kell, de nem tudsz normálisan kötődni senkihez (a párodat is csaltad). A harmadik nőt meg inkább hagyd békén mielőtt még benne is károkat teszel (lelki értelemben). Legyél inkább egyedül amíg nem tisztul le a kép önmagaddal kapcsolatban (önfejlesztés kellene).

Nagyon nem szép dolog mások érzéseivel játszadozni!

Mert egy őszintén, tisztán szerető embernek egy életre tönkre lehet így vágni a lelkivilágát. Ami neked csak szórakozás volt, az neki lehet hogy egy közös élet alapja lett volna! De csak lett volna.....

máj. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Rossz volt ezeket olvasni, de azért köszönöm.
máj. 1. 14:47
 19/19 anonim ***** válasza:
Meg van a régi nő, de már féllábbal kint vagy, ismerkedsz, de közben a kettő közti nőt szereted, hát édes bogaram, szerintem irány a doki, aki ennyire kapcsolatfüggő, gyáva, normális elköteleződésre képtelen és fél a gyásztól, meg a magánytól és morálisan egy nulla, annak csak egy megoldása maradt, a pszichológus, meg egy önismereti kurzus. Ezt még elfogod játszani más nőkkel is, ami azért nagyon szuper, mert másokat teszel tönkre ahelyett, hogy magadon dolgoznál. Elhiszem, hogy sz@r, de vágy álmokat kergetsz, közben meg vannak tartalékosaid, hogy a lehető legkevesebb fájdalommal kelljen megküzdened, az egész nem más mint önámítás. Nem kéne egyik kapcsolatból, viszonyból a másikba menekülni, magad elől úgyse bújhatsz el örökre. Tedd rendbe az életed EGYEDÜL, ne másokat érzelmileg kiszipolyozva akarj jól lenni.
máj. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!