Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Megőrülök. Nagyon rossz így,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megőrülök. Nagyon rossz így, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyvonalakban leírom a problémám. Külföldön lakom 2 éve, itt kezdtem el az igazi életet a suli után.24 éves vagyok, van egy 37 éves barátom.A fura az egészbe hogy érzem hogy szeretem, isteni vele a szex, de ő nem az a típus aki kimutatja az érzelmeit, amit hiányolok nagyon belőle mert szükségem lenne a szeretetre, nagyon szeretethiányos vagyok....Most kezdeményeztem a dolgot hogy inkább szakítsunk, de együtt élünk, így nem tudom meddig bírom, hiányzik és megőrülök hogy egy házban lakom vele. Gondolkoztat a hazaköltözés is, de egyszerűen ha arra gondolok hogy haza kell mennem elkezdek sírni...pedig vágyok haza, csak nem látom hogy milyen lenne az életem otthon. Itt több emberrel élek együtt, nem unatkozok, talán félek az egyedülléttől is....mit tegyek?



2012. máj. 30. 15:47
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Attól még mert valaki 37 éves, még nem öreg, és mindenki körülbelül 30-nak nézi, és nem kor alapján választ az ember! Tudok én is dönteni, csak vannak következményei a döntéseknek, amit mérlegelni kell hogy jobb e úgy vagy rosszabb....na mindegy, köszönöm de nem kérek többet az ész osztásodból, maradj meg magadnak ha ilyen okos vagy!
2012. jún. 1. 12:21
 12/12 anonim ***** válasza:
albiban laktok vagy őnála. A válasz mindent megold
2012. jún. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!