Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lehet ebből mégis házasság?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből mégis házasság? (kicsit hosszú a sztori)

Figyelt kérdés

Párkapcsolatom eljutott abba a bűvös "kritikus" periódusba, így 2 év után.Gyakoribb veszekedések, hullámvölgyek végül kibékülések, jövőtervek .(még nem lakunk együtt)

Páromnak(aki a férfi, 38 éves) volt 1-2 "szakítási" rohamja,de mindig ő jött már másnap kibékülni,( mert letisztázta magában és velem akar lenni,stb.)(Jelzem, megszűnt a munkahelye és jó ideje frusztrált,hogy nem talál más munkát, ez kihat a mindennapjai(nk)ra .)


Az ilyen szakítási rohamja után mindig felhívja a legjobb barátnőjét(aki más megyében él és valóban csak barátnője,plátói, az egyetlen olyan ember az életében,akivel mindent megbeszél), elmondja neki,hogy ő most épp egyedülálló lett,meg még ki tudja,miket.DE! Kibékülés után már nem dicsekszi el boldogan,hogy mégsem egyedülálló, mi több, ha az a barátnője rákérdez pl.pár nap, hét után, akkor meg ködösít,olyanokat válaszol neki,hogy néha magányos, meg talán nem is olyan jó neki ez a Mi kapcsolatunk, stb. Mintha direkt sajnáltatná magát,eljátssza a magányos farkast.

Nekem meg folyton összeköltözésről, közös tervekről, beszél,meg persze, így meg úgy szeret.


Egyszerűen nem tudom, hová tenni ezeket a dolgait.Tavaly még igencsak nősülhetnékje volt(bár azt is csak a barátnőjének súgta meg,nem nekem), idén már nem érzem..nem tudom.(Köze lehet a munkanélküliségének??)


Volt valakinek ehhez hasonló kapcsolata? mi lett belőle?lehet ennek ("rohammentes") jövője???



2012. máj. 31. 10:07
 1/8 anonim ***** válasza:
48%

Lehet, persze.


Csak nem érdemes...

2012. máj. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez kizárt,h lehetne rohammentes jövője. Úszkálni fogsz benne!!

Sok erőpróba, megterhelés, szenvedés árán lehet házasság, de érdemes? Azért még ne siessétek el a házasságot, mert akkor nehezebb lenne elválni, évekbe telne, h ha ne adj isten szakítanátok!!

2012. máj. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
lehet, csak nem veled. nem kellesz neki, ez tisztán látszik. a másik lányt akarja, nem téged.
2012. jún. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt az egyet nem értem az egész sztoriban, hogy ha azzal a bizonyos másik lánnyal beszéli meg ezeket a dolgokat, akkor Te honnan a francból tudsz róla, hogy miket mond neki?
2012. jún. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem kellesz eléggé című filmet láttad már ?


Nem? Nézd meg.

2012. jún. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
És te hány éves vagy? 12 ? Annyi normális ember van a világon, miért kell neked éppen ez a műmájer? EZ A KAPCSOLAT NEM MŰKÖDIK !!! Ha jól értem még nem köt össze benneteket semmi (közös, gyerek, vagyon, lakás), ezt szerelemnek nem nagyon nevezném, úgyhogy : olaj, minél gyorsabban.
2012. jún. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

32 vagyok.Ketyeg a biológiai órám,családot,gyereket szeretnék.Aki átélt hasonót,az tudja,hogy nem olyan egyszerű egyik kapcsolatból a másikba ugrálni.

Mivel szeretem és el tudnék vele képzelni közös jövőt,így nem az az első gondolatom,hogy otthagyjam és mást keressek.

HA meg mégis otthagynám, az egy halom idő,néhány év,amíg találok egy olyan pasit,akivel tervezni lehessen.

Annyira tanácstalan vagyok...

2012. jún. 3. 12:58
 8/8 anonim ***** válasza:
igencsak a másik irányba kacsingat,de lehet,hogy tényleg szeret,csak kell neki egy B-terv (?)
2012. jún. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!