Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 10 perce derült ki szamomra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 perce derült ki szamomra, hogy a parom erotikus masszazsra jelentkezett be. Ő nem tudja, hogy ez kiderült. Lent részletesebben, mit tegyek?

Figyelt kérdés

En 33N, párom 40F. Régóta vannak gondjaink, ez leegyszerűsítve: neki nincs jo munkahelye, nem érzi stabilnak az anyagi helyzetét. Én jobban keresek, egy ideje sokat vitázunk a házasság-gyerek kérdésen. Én terveztem volna a közös jövőt, ő most nem, majd ha...kifogások. 3 éve vagyunk egyutt, egy éve megkérte a kezem. Volt mar korábban is félreérthető dolog, sajnos nem is egy...de kimagyarázta. Szerettem, hinni akartam neki.

Szex? Én igénylem, ő sokszor nem. Most mar tudom, miert. :(((

Ferfiak!!! El kell ezt tűrnöm? Mind ilyenek vagytok...? Ha egyébként rendezhető lenne az életünk, ne dobjam ki, mert ugyanezt mas ferfi is megteszi? A parom mindenki szerint rajong értem, en is ezt erzem. Ha látnátok, milyen vagyok..sok munkám van benne, es jók az adottsagaim, feltűnően szep, csinos nő vagyok. Nem ezert csal meg...es tudja, mennyire szeretem. Fáj, hogy becsapott. Mivel szeretem, csak azt kérdezem: erdemes-e ezt eltűrni, vagy bízhatok benne, hogy találok hűséges férfit? Nem vagyok összeszedett, elnézést, most azért írok ide, hogy ne pofozzam fel, es dobjam ki azonnal, hogy holnapra lehiggadjak, es úgy döntsek.



2014. aug. 4. 23:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Újra tudnád kezdeni?
2014. aug. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Erotikus masszázsra a legtöbben prosztatamasszázs végett járnak. Nem magamból indulok ki, mert nekem erre nincs igényem, de van masszázs csaj ismerősöm, aki mondja, hogy sokan előbb-utóbb kitérnek erre is, hogy azt is vállalná e.


Gondolom te nem csinálsz neki ilyet, de ezért nem is lehet téged hibáztatni, csak gondoltam szólok, hogy miről lehet szó, ennek tükrében mérlegelj.

2014. aug. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt meg kell beszélnetek. Ulj le vele, és mondd meg neki, hogy vagy osszeszedi magát, vagy szakítás lesz.

A második opció, hogy próbáld meg valahogy elcsábítani. Biztosan vannak olyan fantáziái az ágyban, ami még nem valósult meg, vagy csak ritkán. Ha nagyon fogja elvezni, akkor a szex végén kérdezd meg, hogy melyik erotikus masszázs jobb, mint veled egy ágyban hancúrozni.

Ha semmi sem javít, akkor elcseszte. Ilyen bomba no mellett nem kívánni a szexet, vagyis magát a párom testét.. Soha nem értem meg ezt. Akkor ne gátoljon téged, és engedjen át egy másik pasinak, aki nem fog hazudni, titkolózni és kívánni fog téged éjjel-nappal, viták ide vagy oda.

2014. aug. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Kuinagi válasza:

Szia! mi lenne ha rákérdeznél hogy mi ez az egész??

én most készülök kilépni egy több mint 7 éves kapcsolatból, engem 1x csalt meg a párom, eltűrtem neki mert nem láttam a rózsaszín ködtől... utána csak romlott minden.. mára kb egy felmosórongynak érzem magam mellette... ha gyerekeitek vannak, ne dobd azonnal! de mindenképp kérdezz rá, hogy mégis mik a szándékai ezzel az egésszel?! csak lény határozott de semleges. nekem bevált! én 1 hét alatt törtem be a párom... de már nem tud lázba hozni az erölködése. hátha nálatok kialakul valami ebből a beszélgetésből és/vagy a kapcsolat is helyrejön! sok sikert!

26/L

2014. aug. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Neki van egyébként gyereke régebbről?
2014. aug. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Párhuzamot tudnék vonni a mai nap egyik privát üzenetével....


Házasság-gyerek. Nem akarja, ahogy olvasom. Namost mi van,

ha lenne egy közös gyereketek? És utána még több dolog

derülne ki, vagy még rosszabb lenne a helyzet, esetleg még

el is venne. Egyedülálló anyaként elváltan ott lennétek

ketten... Persze sok pasi kapna az alkalmon, hisz a gyerek

még kicsi, te pedig jól keresel (relativ, nem tudom, kinél

mit jelent a "jól")


Ha elmondanám, milyen lehetőségeket hagytam ki, mert nem

csaltam meg az exbarátnőm, akkor fele társaság szobrot

állítana nekem, másik fele meg lehülyézne :) Szóval van

hűséges férfi... csak ritka, mint a fehér Zorró

2014. aug. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nincs gyerekünk, közös sem, es neki sem. Kezdek megnyugodni. Vegiggondoltam, tudnék-e BÍZNI benne. 5 ev mulva, 10 ev mulva...holnapután. A válasz: nem. Ezert kuldom el, de nem akarok vitázni, nincs min. Egyszerűen nem érdemli meg, hogy hűséggel szeressem. Köszönöm a válaszokat!
2014. aug. 5. 00:04
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, most olvastam végig, jól teszed. Ez egy marhaság, hogy minden pasi úgyis megcsal, most emiatt tűrni, rábólintani, az már a lejtő.. inkább lennék egyedül, mint egy kicsapongó párral, és házasság, gyerek(ek) után sokkal nehezebb lenne.

Fel a fejjel, biztosan nehéz lesz, de ennél minden nő többet érdemel, azért egy 40-es pasinak bőven volt már ideje élni, ha három év hűség és szeretet ennyit jelent, az úgysem lenne házasság, csak valami halvány utánzat.

2014. aug. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
69%
Egy férfi azért nyúl ilyen helyzethez, mert valamit érzelmileg nem kap és kompenzációs eszköz ez neki.
2014. aug. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Helyes. Ezen nincs mit idegeskedni. Van egy probléma,

amit vagy megoldasz véglegesen, vagy csak elodázod.


Egyébként az, hogy úgy nézel ki, ahogy leírtad, csak

annyiban előny, hogy gyorsabban találsz párt, de nem

feltétlen jelenti azt, hogy jót is, úgyhogy figyelj

oda :)


Nincsmit :)

2014. aug. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!