Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Barátnőmmel 6 évig voltunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel 6 évig voltunk együtt. Szakítottunk mert összejött mással. Hogy tud? . Többi lent

Figyelt kérdés
Hogy tud 6 év után egyik napról a másikra mással lenni és már facebookra is kitenni hogy kapcsolatban van?meg ilyen szerelmes idézeteket küldeni az új palijánakl.jó oké nem szerettett már mondjuk de ennyire hogy 6 év után mást csókolgat meg ölelget meg hirtelen másba szerelmes.mikor szakítás előtt észre se vettem rajta hogy nem szeretne nekem is vette az ajándékokat,meg ugyanúgy ölelt csókolt mint az elején?nem kéne neki kicsit meggyászolni úgymond a szakítást?azért ez nekem elég szar hogy 6 év után ennyi idő után(2hét) mással boldog.én nem tudnék még most mással lenni úgy hogy facebook-on kiteszem hogy kapcsolatban hogy minden közös ismerősünk tudja hogy 6 évig jóban rosszban most meg egyből más.meg nekem idő kell még ahoz hogy mást öleljek csókoljak minden nap.egyéjszakás kaland oké de az más mint hirtelen egy újjabb komoly kapcsolat.nem gáz ez?mi lehet szerintetek?nem akar egyedül lenni?vagy nekem mutatja hogy milyen jól elvan nélkülem?vagy tényleg szerelmes 6 év után egyik percről a másikra?én(22)volt barátnőm(23)új barátja(32) ez is idegesít hogy ennyivel idősebbel jött össze.nem is értem én fiatal vagyok jóképű,sportos test.mindenki mondja hogy jobban nézek ki mint az új neki de nem minden a külső tudom.pedig én is lehoztam volna neki a csillagokat is és ezt nagyon jól tudja mégis szakítottunk a másik illetőő miatt.lehet hogy hirtelen fellángolás és majd megbánja?

2014. szept. 12. 11:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de most nincs ingerenciám végigolvasni, így csak az első mondatra válaszolok: "Hogy tud 6 év után egyik napról a másikra mással lenni és már facebookra is kitenni hogy kapcsolatban van"


Úgy, hogy nem egyik napról a másikra lett mással...valószinű ez már folyt a hátad mögött jópár hónapja, és most érett meg benne, hogy levált.

2014. szept. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Így van, ez nem egyik napról a másikra történt, csak te nem vetted észre, vagy ő volt nagyon ügyes.
2014. szept. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 csabika1971 ***** válasza:
100%

Biztos lehetsz benne, hogy már a hátad mögött zajlott egy jó ideje. Csak te nem tudtál róla.

Sajnálatos. Szar az élet. Ez van.

2014. szept. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát igen pont egy ilyen sunyi,alattomos lányt kellett kifognom 6 év után elvártam volna hogy őszinte legyen de inkább a hátammögött csinálta a dolgait.nem is beszélünk azóta (1hónapja) köszi a válaszokat.
2014. szept. 12. 11:40
 5/11 A kérdező kommentje:
Attól meg hogy megkeressem őket és balhézzak inteligensebb vagyok inkább töröltem facebookról is nem is akarom tudni mi van vele.természeteasen azért kivagyok kicsit de nem mutatom !!! majd jönne még ő de hiába :)
2014. szept. 12. 11:43
 6/11 A kérdező kommentje:
Meg ebben az a durva hogy velem is volt meg a másikat is fűzte..tényleg sajnálatos hogy léteznek ilyen mberek én ezt nem tudnám megycsinálni senkivel az biztos!!!de ez van még1x kössz :) ő volt jó színésznő engem meg elvakított a rózsaszín felhő ami már elillant :)
2014. szept. 12. 11:45
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
ismerős, az én pasim szakítás után 2 nappal már szerelmes volt,olyanokat csinált a csaj miatt, amit én nem kaptam a kapcsolatunk alatt.. Azóta folyton szerelmes valakibe... randizik meg mittomén. 6 éves kapcsolat volt az is.
2014. szept. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
én is jártam már így ma nagyon szeretlek mondta a csaj másnap meg már más pasival volt ! ez hogy van ez? 1 nap alatt kiábrándult volna belőlem? nem a csaj tesója mindent elmondott hogy már régóta megvolt neki a pasi engem is tartott meg a másik pasit valszeg veled is ez lehet !
2014. szept. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tűnik olyannak aki megérdemelné, hogy itt bánkódj miatta. Ha ennyire zavar ez az egésu töröld facebookon, akkor nem kell minden nap látnod a kiírásait. Éld az életed és felejtsd el.
2014. szept. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
töröltem facebookról :) hányingerem lett a kiírásaitól...de aki ismer minket közös barátok mindenki az én pártomon van :) mert azért ez durva volt ahogy csinálta.még a szülei is kiakadtak ahogy hallogattam nagyon sokat voltam náluk és nagyon megszerettek de ez van engem már nem érdekel!és élem az életem ahogy írtad :) majd lesz más!!kösz kösz a válaszokatés
2014. szept. 12. 11:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!