Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Barátnőmmel 6 évig voltunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel 6 évig voltunk együtt. Szakítottunk mert összejött mással. Hogy tud? . Többi lent

Figyelt kérdés
Hogy tud 6 év után egyik napról a másikra mással lenni és már facebookra is kitenni hogy kapcsolatban van?meg ilyen szerelmes idézeteket küldeni az új palijánakl.jó oké nem szerettett már mondjuk de ennyire hogy 6 év után mást csókolgat meg ölelget meg hirtelen másba szerelmes.mikor szakítás előtt észre se vettem rajta hogy nem szeretne nekem is vette az ajándékokat,meg ugyanúgy ölelt csókolt mint az elején?nem kéne neki kicsit meggyászolni úgymond a szakítást?azért ez nekem elég szar hogy 6 év után ennyi idő után(2hét) mással boldog.én nem tudnék még most mással lenni úgy hogy facebook-on kiteszem hogy kapcsolatban hogy minden közös ismerősünk tudja hogy 6 évig jóban rosszban most meg egyből más.meg nekem idő kell még ahoz hogy mást öleljek csókoljak minden nap.egyéjszakás kaland oké de az más mint hirtelen egy újjabb komoly kapcsolat.nem gáz ez?mi lehet szerintetek?nem akar egyedül lenni?vagy nekem mutatja hogy milyen jól elvan nélkülem?vagy tényleg szerelmes 6 év után egyik percről a másikra?én(22)volt barátnőm(23)új barátja(32) ez is idegesít hogy ennyivel idősebbel jött össze.nem is értem én fiatal vagyok jóképű,sportos test.mindenki mondja hogy jobban nézek ki mint az új neki de nem minden a külső tudom.pedig én is lehoztam volna neki a csillagokat is és ezt nagyon jól tudja mégis szakítottunk a másik illetőő miatt.lehet hogy hirtelen fellángolás és majd megbánja?

2014. szept. 12. 11:27
1 2
 11/11 anonim válasza:
50%
Azon nem gondolkodtál el ,hogy ha ilyen hamar tudod " váltani " akor ez már nem most nem müködött . És lehet ,hogy azért kedveskedett neked ugyan ugy ,mert probálkozott megmenteni a kapcsolatott,hogy olyan boldogok legyetek mint az elején.Lehet ,hogy észre sem vetted ,hogy már nem ugy vagytok mint régen, talán nem adtál neki annyi szeretetet.Persze nem akarok itélkezni, mert nem tudom a helyzeted csak igy nagy vonalakban, de szerintem ha más felé kacsingat valaki, attol nem csak ö a hibás, :S
2014. okt. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!