Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elmúlt a szerelem? Mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmúlt a szerelem? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Két és fél éve vagyunk együtt a párommal, egy éve szinte már "együtt" lakunk. (Nem összeköltözés, csupán csak minden nap egymással vagyunk, egymásnál alszunk.) Alapjába véve nagyon jól megvagyunk, mostanában nem nagyon van veszekedés köztünk, de amikor van, ilyen 2-3 hónaponta egyszer, akkor az elég nagy. ("Bolhából elefánt.") Nagyon szeretem a barátomat, nem tudnám elviselni ha szakítana velem. Olyanokat vág a fejemhez veszekedésnél, hogy pl.: nem veled van a baj, hanem a viselkedéseddel... Állandóan baszogatsz... Akarok egy kis nyugalmat... Egyedül szeretnék lenni... Kell egy kis szabad élet... Hogyan érjem el, hogy újra olyan szerelmes legyen belém mint régen? Azt mondta egyedül akar lenni, akkor hagyjam békén egy-két napig? Ha nem írok neki és nem keresem, akkor Ő keresni fog? Esetleg milyen jelekből látom hogy szeret-e még és nem akar elhagyni, vagy nem szeret már és el akar hagyni? Segítsetek kérlek, teljesen elveszettnek érzem magam.
2015. okt. 11. 12:15
 1/2 A kérdező kommentje:
A veszekedést lehet én túloztam el és szerintem azért lett elege belőlem. De ez nem egy olyan hatalmas túlzás volt hogy több mint két évet el kellene dobni miatta.
2015. okt. 11. 12:21
 2/2 anonim ***** válasza:

Inkabb most kidobni 2 evet, mint egy ev mulva harmat.

Ket ev utan meg nem kene nyugdijas hazasparkent viselkedni.

2015. okt. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!