Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottam a barátnőmmel 4...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a barátnőmmel 4 hónapja de megbántam, hogyan közelítsek felé?

Figyelt kérdés

Nem voltam szerelmes és 2 évig jártunk.Barátságban maradtunk, minden nap beszélünk és találkozni is szoktunk.Nagyon kedvesek vagyunk egymással,jókat beszélgetünk,jó együtt lenni.Szeretném vele újrakezdeni,azt hiszem most már működne.De őt nem értem,ő is kedves,nagyon aranyos velem,de mindig azt mondja ha szóbakerül hogy ő nem akar semmit és régen lezárta.Próbálok neki jeleket küldeni (pl.becézgetem,akkor ő is becéz)de valahogy távolságot érzek,nem tudom hogyan kérdezzek rá nála.


30/f


2015. dec. 12. 11:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez a vonat már elment.
2015. dec. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ő valószínűleg már továbblépett, lehet, hogy már szerelmes is valaki másba.
2015. dec. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Busz után, nő utan sose fuss mert jön a következő, alap szabály ezt tanuld meg.
2015. dec. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nincs senkije és a kapcsolatunk jó volt csak hülye voltam és hirtelen felindulásból szakítottam vele,nem becsültem eléggé.Most már látom,hogy milyen jó volt nekünk együtt,az a sok közös emlék,fotó...Mit tegyek hogy ő is akarja?
2015. dec. 12. 11:52
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezt nagyon ajánlom, én is sokszor átolvastam, rengeteget agyalok. ÉN is úgy vagyok vele, hogy meg kéne hódítani azt, aki szakított velem. nagyon szép évünk volt, ezért is hiányzik. de ,,barátok" maradtunk, bár nem beszélünk. 28/f


https://www.youtube.com/watch?v=5tvPU_pJY7U

2015. dec. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
előző vagyok. ez még hatásosabb, ha le tudod tölteni, ncore-n fentvan. - Adam Joyrider - Visszaszerzem az exem!
2015. dec. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!