Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Férfiak! Nálatok ez normálisna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nálatok ez normálisnak mondható?

Figyelt kérdés

1,5 év után vége lett a kapcsolatnak,mert a férfi úgy érezte, hogy a sok veszekedést nem bírja.


Ha igazán szerelmesek vagytok akkor lehetséges hogy már másnap más csajokat néztek, női társaságra vágytok ,vagy ezt csak a havernak mutogatjátok, hogy erősnek tűnjetek ?


És tényleg igaz, hogy 1 hét és kiheveritek a dolgokat 23 évesen ?


2016. jan. 24. 00:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nem egészen, szerintem a végefelé már nem volt őszínte a kapcsolat, inkább biztos pont...

24F

2016. jan. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Személyfüggő, nálam nem. Ám, ha igazán szeretett akkor nem egy hét alatt fog kiheverni szerintem.
2016. jan. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Értem :(
2016. jan. 24. 00:39
 4/15 RRR ***** válasza:
talán,ha nagyon megfordultak benne az érzések...
2016. jan. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
pár nappal szakítás után más nők társaságára vágyik nekem ez azért durva..
2016. jan. 24. 00:53
 6/15 RRR ***** válasza:

lehet,hogy már szakítás előtt is félrement már



nem tudni min,mennyit veszekedtek...

milyen volt a szex stb,stb

2016. jan. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Azt nem hiszem, minden időt együtt töltöttünk, ha otthon is volt az biztos volt.
2016. jan. 24. 01:02
 8/15 anonim ***** válasza:
53%

Vagyunk páran, akik egyszerűen nem bírják a veszekedéseket. Én sem azért, mert kerülni akarom a konfrontációt, vagy tutyimutyi lennék, s nem tudnám megvédeni magam, hanem mert nem szeretnék ugyanúgy élni, feszültségben, fortyogó levegőben, ahogy otthon kellett éljek. Még mindig annak vagyok híve, hogy kulturáltan, tányérdobálás nélkül mindent meg lehetne dumálni, s nem látom szükségesnek, hogy agresszióval, üvöltözéssel kéne kiszínezni, nyomatékosítani az egyet nem értést.


Valószínű, hogy az exed már nemigen szeret téged, és itt vége is a történetnek.


Személy szerint az első szerelmem kiheverését 3-4 évig nyögtem. Szóval nem heverjük ki azt olyan hamar...

2016. jan. 24. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Előtte semmi változás nem volt a viselkedésében, pedig észrevehető ha van valami vele.
2016. jan. 24. 01:32
 10/15 omba ***** válasza:

"pár nappal szakítás után más nők társaságára vágyik" -azt te nem tudod, mire vágyik, max azt, hogy mit csinál.

De hát, ha a sok veszekedésből lett elege, miért csoda, hogy nem bánkódik látványosan.

Nyilván felszabadultnak érzi magát.

2016. jan. 24. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!