Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Fiúk ti is szakitanátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti is szakitanátok, ha a barátnőtök néhány sikertelen aktus után a következő üzenetet irna nektek?

Figyelt kérdés

Többször próbáltuk az együttlétet de neki mindig elmúlt a merevedése. Mikor volt rá idő, ismét felélesztettem, de nem történt, hogy annyiban hagytuk. A hangulat jó volt utána még összebújtunk.

Egy hétig elutazott munkaügyben, és a következőt irtam neki: "Veled szeretnék most lenni, nem hátsószándékból, mert fáj a fejem, hanem csak úgy". Azóta nem felel hivásra sem és üzenetre sem.

Más lány nem hiszem, hogy lenne.

Csalódott, munkamániás, kevés önbizalommal rendelkező 27 éves férfi, aki már a kapcsolat elején is határozatlan volt.

Mit gondoltok? Keressem élőben? Másképp nincs esélyem beszélgetni vele.

24L


2016. márc. 3. 07:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem keresném.

Max annyit írtam volna,hogy jó lenne Veled....a többit nem

2016. márc. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Te tényleg képes voltál ilyet írni a pasidnak? :D

Mintha az lenne a célod,hogy ne is legyen merevedése. :DD

Nem érzed?

L21

2016. márc. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Csak én nem értem mit akar jelenteni ez a mondat?
2016. márc. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
3 as én se értem mit jelent :D
2016. márc. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

3. és 4. : nem szeretne lefeküdni a pasijával, mert "fáj a feje", de azért punnyadna vele.


Miért írtad? Hihetetlen, hogy ezzel nem szándékosan elkergetni akartad őt magadtól.

2016. márc. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
21%

"Csalódott, munkamániás, kevés önbizalommal rendelkező 27 éves férfi, aki már a kapcsolat elején is határozatlan volt. "

Képes voltál összejönni egy ilyen balf...sszal? És még te kuncsorogsz utána? És még csak meg sem tud dugni normálisan?

Mégis minek mész a szar után? Ennél a lúzernél már nincs lejjebb!

2016. márc. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Kedvessegbol mondtam. A "hatsoszandekom nincs" dolog onnan jon, hogy szerinte az olyan fiu aki CSAK azt akarja, az azert kedves a lanyokkal mert hatsoszandeka van.

A fajni a fejem azt jelentette, hogy sokat betegeskedtem akkorjaban.

Es az egesz mondtat azt jelentette volna, hogy csak vele szeretnek lenni, hogy nem zavar a merevedesi problemaja.

Miutan nem sikerult jol az aktus, szonoruva valt es magaba fordult. Ezert akartam batoritani. Az utolso ket aktust en kezdemenyeztem, persze orult, de nem tudtuk vegigvinni. Arra gondoltam, h azt gondolhatja, hogy kihasznalom ot. Amugyis nehezen bizik a nokben, csak batoritani akartam.

O is neha roszzul fejezi ki magat, most en is tevedtem.

2016. márc. 3. 09:39
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

tényleg senki nem érti?


"nem akarom erőltetni a szexet, mert tudom, hogy kínos neked. jó lenne most veled, akkor is, ha nincs szex. türelmes leszek."


kérdező, ne a nyúl vigye a puskát.


ha egy férfinak nem áll fel a farka, az a nőnél is okozhat önértékelési gondokat, lehet kudarc. mi van, ha engem nem kíván, nem is akar velem lenni, nem nézek ki jól, nincs köztünk érzelmi összhang.


furán fogalmaztál, de nem sértő. ne keresd.

2016. márc. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Drága kérdező......először gondolkodni és csak utána cselekedni, többnyire ez így működik az életben.

Lehet hogy nem akartál rosszat az üzenettel, de nem gondoltad végig amit leírtál. Ami megtörtént az megtörtént, most már azon kell gondolkoznod, hogy ki akarod-e javítani vagy sem.

Egy merevedési problémával küzdő férfi olyan mint egy sebzett állat, küszködik-vergődik, de legtöbbször egyedül nem képes belátni, hogy segítségre van szüksége. Ha van aki segítségére siet még az is lehet hogy megtámadja, vagy elfut előle.....nagyon nem mindegy hogyan közeledsz, a bizalmát kell elnyerned. Amíg csak a következményekkel foglalkozik és a sebeit nyalogatja addig nem lesz változás, az okokat kell feltárni együtt, türelmesen.

A munkamánia egy következmény, nem azért dolgozik éjjel nappal,mert az jól esik neki(bár ez is lehet), hanem ezért mert ez lefoglalja, ebbe temeti az összes dühét és bánatát,és valószínűleg abban a munkakörben igenis magabiztosan mozog, ott nem éri csalódás.

Ha ilyen pasival akarsz együtt lenni, akkor egyrészt nagyon empatikus személynek kell lenned, másrészt nem árt némi emberismeret is hozzá, mert ez nem egy hétköznapi feladat. Ha alkalmasnak tartod magad a feladatra és elég kitartó vagy, egy életre hálás lesz Neked, de ha elszúrod akkor soha többet nem áll veled szóba.

38F

2016. márc. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
8. ez így már sokkal szebben hangzik, de amit a kérdező írt, az egyáltalán nem ilyen.
2016. márc. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!