Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Néhány férfi alkalmatlan cum....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhány férfi alkalmatlan cum. Ztatni?

Figyelt kérdés

Az első barátomat utáltam lesz.pni. Semmit se tudtam, és ő nem segített. Először taszított a dolog, hisz még f.@szt se láttam előtte. Nagyon rossz élmények voltak, mert nem mondta egy szóval sem, mit szeret pontosan, hogy lehet ezt...ötletesen. Ehelyett kiabált velem, hogy én erre alkalmatlan vagyok. Mindig. Persze azért mindig elvárta.

Utána féltem is, mert hittem neki.

Mostani barátom viszont teljesen más. Rajta tanultam meg. Mindig elmondja, milyen jól csinálom, és igaznak kell, hogy legyen, mert egyértelmű..

Mért van ekkora különbség? Az első párom annyira zsarnok volt. Mi okozza egy férfinál az ilyen viselkedést?



2015. máj. 16. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Néhány ember, férfi is, nő is, alkalmatlan a társas létre, így a szexuális kapcsolatra is. Belefutottál egy ilyenbe. Ne bánkódj, szereztél egy tapasztalatot, most már tudod, hogy milyen férfiakat kell nagy ívben elkerülnöd.
2015. máj. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az első pasidnak ilyen volt a jelleme, meg valószínűleg nem is szeretett.


Egy normális kapcsolatban alap, hogy szólsz a másiknak ha valami tetszik, vagy nem tetszik.


Ő nem cumiztatni volt alkalmatlan, hanem kapcsolatra.

2015. máj. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, az lehet. Pedig majdnem négy évig voltunk együtt. Sajnos, ma már ezt mondom.
2015. máj. 16. 21:06
 4/4 Tréfarépa ***** válasza:
50%
A helyedbe nem tettem volna meg ... lelocsoltam volna benzinnel a kupakját és jöhet a gyufa ha ilyen a gyerek ...
2015. máj. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!