Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakított velem a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a barátom, mert már nem szeret, mégis hiányzom neki?

Figyelt kérdés
A barátom elég aljas módon szakított velem. Az utolsó másodpercig kérlelt, hogy mentsük meg a kapcsolatot, aztán mégis kivágott. Nem lett volna bajom a szakítással annyira (bár hiányzik most is, de tiszteletben tartom a döntését), de azzal már igen, hogy hitegetett, hogy meg akarja menteni, aztán kitalálta, hogy mégsem. Ez az egyik délután történt. Hajnalban mégis írt sms-t, hogy hiányzom neki. Nem írtam vissza, mert nagyon megbántott, és azóta semmit nem tudok róla. Miért írta, ha ő szakított? Nem egy sms-ezgetős fajta, azt tudni kell még róla. Plusz gond, hogy sok mindenben magamat okolom, és azért is megy nehezen a feldolgozás, mert nem tudok megbocsátani magamnak, de ő is nagyon sok ronda dolgot tett és mondott ellenem, szóval nem csak én vagyok a hibás. Valaki volt már így?
2016. márc. 17. 11:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Velünk ugyanez történt hétfőn. Annyi különbséggel, hogy nem aljas módon szakítottam, hanem egyikünk sem érezte már azt amit az elején.
2016. márc. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem is a legnagyobb hiba a hitegetés volt. Ha már nem èrzi, akkor nem illik belerúgni még egyet a földön vergődőbe. Hagyd bánkódni, legyen eszed, nehogy bedőlj a szép sms-eknek.2 hónap múlva meg jaj, bocs, mégse...

Ha sok mindenben magadat okolod, a következő kapcsolatodban csináld másképp. Fel a fejjel, kitartás!

2016. márc. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!