Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti szoktatok még beszélni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktatok még beszélni az exeitekkel? Ha igen, milyen gyakran? Mennyi idő telt el a szakítás óta míg ismét beszéltetek? Ha nem, miért nem?

Figyelt kérdés

2016. márc. 31. 19:45
 1/8 VirágésBence ***** válasza:
20%
4 napja nálunk aludt az ex barátom, minden nap beszélünk. Amikor szakítottunk utána sokáig balhéztunk, kb 3 hónapig, aztán fogalmazzunk úgy, hogy 3 hónapig nem volt itthon, most haza jött és újra elvagyunk.
2016. márc. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem. Amíg "jártunk" sem volt sok alkalmunk találkozni, azóta meg minek utazgatnánk? Fészbukon még beszéltünk pár hónapig, de voltak nem kicsit "fura" beszólásai, így inkább letiltottam.
2016. márc. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

Egy exet leszámítva, mindegyikkel beszéltem jó darabig, jóban voltunk. Idővel elkoptak ezek a barátságok és már nem beszélek a régiekkel.

Aztán volt egy ex, akivel együtt is életem 3 évig. Jóban váltunk el, szoktunk néha beszélni, de ezek az alkalmak is egyre ritkulnak. Nem nagyon van rá igényünk. Néha hiányzik egyébként, de csak és kizárólag, mint ember. Olyankor újra ráírok, hogy mi a helyzet vele éppen. Mondjuk most eszembe juttattad, mindjárt írok is neki. :D


Én nem gondolom, hogy egy szakítás után ki kéne törölni teljes egészében az adott illetőt az életünkből. Ha jól váltunk el, akkor nem értem miért van erre szükség, hiszen azért meghatározó része volt az életemnek. Természetesen nem tartok róla képet kint a falon, és nem szagolgatom este a régi pólóját, de ettől még nem száműzöm az életemből.


A párom ugyanígy gondolkozik. Nem úgy mint a volt barátnője, aki szakítás után minden kapcsolatot megszakított. Értsd, mindenhol letiltotta, de nem csak őt, hanem a párom összes barátját és családtagját is. Még a tündéri anyukáját is.

Orvosi eset a csaj. Szánalmas.

2016. márc. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az elsővel beszélhetnék, ha akarnék, de nincs túl sok közös témánk. A másodikat meg látni sem bírom, mert nincs olyan pillanata, amikor ne kutyulná a kakit.
2016. márc. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Három exem van.

Az elsővel párszor beszéltünk szakítás után, de már évek óta egyáltalán nem, nem is hiányzik. Elég furcsa kapcsolat volt, elnyomott, én meg hagytam ezt neki, nem szívesen emlékszem vissza életem ezen szakaszára.

A második exemmel tartjuk a kapcsolatot. Hetente kb egyszer adunk hírt egymásról, ez alatt azt kell érteni, hogy ha láttunk valami érdekes cikket a neten, vagy valami jó filmet, azt megvitatjuk. Ha éppen egy városban vagyunk, akkor össze is futunk egy kávéra. Sulival kapcsolatos dolgokban is segít néha.

A harmadiknak eléggé összetörtem a szívét, és tudom, ha keresném, akkor esetleg reményt érezne, úgyhogy hagyom őt. Pedig érdekelne, mi van vele, mert attól függetlenül, hogy részemről csak fellángolás volt a dolog, emberileg őszintén kedveltem.

2016. márc. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Több exemmel is tartom a kapcsolatot. Van olyan, akivel majdnem minden hétköznap dumálunk munka közben. Szoktunk együtt kávézni meg ebédelni is. Vele azt hiszem 2 és fél év után vettük fel a kapcsolatot. Eleinte voltak félreértések, nézeteltérések, párszor összevesztünk, de azóta ezek rendeződtek és barátként kezeljük egymást.

Vannak olyanok, akikkel csak havonta 1-2 alkalommal beszélünk, kivel mi van, hogy halad az élete...stb. Köztük van legutóbbi párom, akivel kb fél éve váltak el az útjaink. Pár hónapra rá már dumáltunk és semmi balhé nem volt. Nem túl rég pedig egy másik exem is felkeresett, vele kb heti szinten dumálunk, és egyet értettünk, hogy valamikor le kéne ülni sörözni egyet egy kisebb társasággal. Itt lehet lesz balhé, mert részemről nincs már érzelem, az ő részéről fene se tudja, majd elválik. De normális srác, mint a legtöbb volt párom, szóval ha lesz is összezörrenés, meg tudjuk majd beszélni.

Hozzátenném, egyiküktől sem akarok semmit, ők sem próbálkoznak. Nagy részük boldog kapcsolatban él, ahogy én is, és egyikünk sem az a megcsalós típus. Inkább csak arról van szó, hogy annak idején nagyon közeli, baráti kapcsolatot ápoltunk, mikor együtt voltunk. Megértjük egymást (még ha kapcsolatban egy kanál vízben meg tudtuk volna fojtani a másikat), így felesleges lenne haragban lenni, főleg mert egyik esetben sem volt komoly dráma a végén.

2016. márc. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
61%
Exeimmel semmilyen formában nem tartom a kapcsolatot. Ha egyszer vége, akkor vége. Teljesen fölösleges üzengetni, felköszöntgetni, találkozgatni. Nehezebb is úgy továbblépni, ha meg már továbbléptem, akkor az ex nem is érdekel. Persze ha netán rám írna, akkor udvariasan de szűkszavúan válaszolok, de csak ennyi. Szerencsére ez is nagyon ritkán fordul elő...
2016. márc. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Van akivel tartom a kapcsolatot és van akivel nem. Egy exemmel kb 2 év után kezdtünk újra beszélni, jó fél évig kb naponta beszéltünk neten, játszottunk együtt egy online játékkal, ő keresett valakit, aki elkezdené vele, én meg épp ráértem... Kb a 2 hetes szabadságára tervezett bekockulni mert már rég volt lehetősége játszani és ehhez volt kedve. De aztán megtetszett mindkettőnknek és kb fél évig nyomtuk együtt. Néha találkoztunk is, ha épp egy városban voltunk. De úgy elkopott ez a dolog szép lassan.


Most egy másik exemmel egy cégnél dolgozunk (pici cég, vagyunk vagy 10-en), én ajánlottam be. Rendes srác, nem illettünk össze, nem hibáztatom. Kb egy évvel a szakítás után volt ez. Fél éve ott van nálunk, nincs gond belőle szerintem. Azért ajánlottam be, mer tudtam, hogy jól fogja csinálni a dolgát és kell is neki a pénz (egyetem mellett). Először picit fura volt, de megszoktam.

2016. márc. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!