Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ezért hagy el a barátnőm, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért hagy el a barátnőm, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Leszoktattam nagy nehezzen a cigiről,mindenki örült neki a családjában,hozzáteszem az első randinkon tudtam hogy engem is zavar és mondta ha lesz kíert leszokik.Mostanra úgy érzi hogy én elnyomtam őt a cigivel és smink tetoválást is akar meg bulizni járni és ezért elhagy majdnem 2 év után. Mindent megadtam neki,mindenben segitettem hogy ha nem volt pénze ha a családjának kellett valami minden. Én elmondtam neki az elején hogy komoly kapcsolatot szeretnék és úgy gondoltam hogy egy ilyen hogy cigi meg tetoválás nem ok egy szakításra,meglehetett volna beszélni ezt. Azért se értem mert eddig tök büszke volt hogy nem cigizik és milyen büdös amúgy is erre elhagy ilyen miatt. Ti mit tennétek?23/F
2016. jún. 4. 07:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Aki azért hagy el Téged, mert nem tudja értékelni, hogy általad több pénze marad és egészséges legyen, az menjen. Különben azt kell hallgatnod a jövőben minden nap, hogy "miattad szoktam le, és most ha ideges vagyok nem tudok rágyújtani" és hasonlókat. A végén Te leszel a hibás mindenért. Ilyen ez a káros szenvedély. ott van mindig a kisolcon, csak nem mindig feltűnő helyen...
2016. jún. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%

Valóban érezheti úgy hogy -még ha jót is tettél a cigivel vele-, hogy rátelepedtél.

Ne haragudj! Nem bantani akarlak, nem trollkodni!

De első olvasatra nekem ez jött le.

Nagyon is irányitani akarod. Olyanra akarod formálni amilyen képed van egy ideálról.

Az mógé bujsz, hogy ő azt mondta ...

De te már akkor ugy gondolhattad, hogy "Na majd én leszoktatom!".

És ne haragudj! Megértelek hogy fáj! De ez a segitség mennyire volt őszinte?

Mintha azért segitettél volna anyagilag(!), egyébb modon, hogy elvárásaid lehessenek. Megkövetelhess dolgokat.

"... cigivel és smink tetoválást is akar meg bulizni járni ..."

2 év. Ennyi ideig türte, hogy mindent tiltasz ami neked nem tetszik.

2 év. Ennyi idő nem volt elég neked, hogy rágyere nem ez a lány kell neked.

Galathea életre kelt és fellázadt!

2016. jún. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hagyd a pichába, irány a tinder :)

Olyan puncik vannak fent, hogy el se hinnéd.

2016. jún. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Minek siratsz egy ilyen proli lanyt? Sminktetovalas, cigi, partika... undorito. Ennel csak jobbat talalhatsz.
2016. jún. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!