Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek még visszaszerezhe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek még visszaszerezhetem, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

1 napig nem szólt hozzám, majd összepakolt és elment a legjobb dolog, ami két év pokol után történhetett velem. A legjobb, ami valaha történt velem. Özvegy vagyok, két éve halt meg a feleségem, és elég rosszul viseltem, de nemrég megismertem egy lányt, aki nagyon kedves volt velem. Igazából a lakótársam volt, majd a barátom is lett rövid időn belül. Aztán... gondolhatjátok, belezúgtam. Kirángatott az önsajnálatból, és az iránta érzett szerelem segített feladni a nálam már megszokássá vált szoknyavadászatot, egyéjszakázást, ami az elején még jó bulinak tűnik, semmi kötöttség, csak szex, stb. de higgyetek nekem, abba is bele tud fáradni, meg tud csömörleni az ember... Ő volt a motiváció, hogy álljak le, hagyjam abba. Barátként elfogadott így, sőt azt is, hogy biként néhány srác is becsúszott, de csak akkor mertem közeledni hozzá, mikor már neki is feltűnt, hogy egy hónapja nem járok el, magamhoz pedig előtte sem vittem fel senkit. Rettegtem, hogy elutasít, de nem így történt, azt mondta tetszek neki, kedvel, miért is ne adhatna nekem egy esélyt. Nem mondta, de azt hittem szeret is. A világ legboldogabb embere voltam... egészen tegnapelőttig. Terveztem beszélni nekem a feleségem haláláról, de még nem voltam kész. És ami történt, arra véletlenül sem számítottam!

Azt tudnotok kell, hogy a feleségem öngyilkos lett. A családja engem okol ezért. Azt hiszik én bánhattam vele rosszul, pedig ez nem igaz. Ők nem tudják, de csak a pénzem miatt jött hozzám. Nem tudom miért írom le, de hátha az egész megértése miatt fontos lehet: megcsalt engem. Eddig szégyelltem bárkinek is beszélni erről. Én imádtam őt, végig tudtam, mégis vele maradtam én bolond. A srácnak azt ígérte, pár hónap és elválik tőlem, amilyen szerelmes bolond voltam, nem volt házassági szerződés sem. Vitte volna a fele vagyonom, meg amit nem szégyell. Válóok rövidesen akadt is volna - csakhogy nekem! Teherbe esett a másik férfitól. Azt mondtam takarodjon, az életben többet ne lássam. El megyek kiszellőztetni a fejem, s mire egy óra múlva visszaérek, ne legyen ott. Esküdözött, hogy őt nem szereti már, belém szeretett, hogy örökre elfelejti, csak bocsássak meg neki. Könyörgött. Zokogva térdelt le és csókolta meg a kezemet, lábamat, de én undorodva ellöktem, kirohantam, rácsaptam az ajtót. De a haragom hamar elmúlt. Szerettem őt :'( A szívem szakadt meg mikor séta közben újra és újra a könnyes arca villant fel előttem. Bő egy óra alatt lehiggadtam, és egy újabb óra után úgy döntöttem, ha még otthon találom, akkor megpróbálok kibékülni vele. Vettem virágot is. Talán az a tíz perc kellett volna... A kádban találtam rá felvágott kézzel. A karomban halt meg, a mentők talán egy-két perccel később értek oda és hámozták ki a karjaimból. De mint mondtam, ezt soha senkinek nem mondtam el. A másik férfi eltűnt, talán el is költözött.

Kedden pedig, mikor még úgy gondoltam, talán pár hét, vagy hónap, és kész leszek erről beszélni, mert mindenképpen tudnia kell, ha teljesen őszinte akarok lenni hozzá, és komolyra fordul a kapcsolat (nem mintha addig nem vettem volna komolyan), egy képpel a kezében találtam őt, üres tekintettel. Csak bámulta a gyűröttre szorongatott képet. Az egyik esküvői fotóra talált rá valahol. Ide-oda járt a szeme, a volt feleségemről rám és vissza. Majd felnézett, csak nézett, mintha egy idegen lennék, egészen furcsa, egyszerre méregető, undorodó, döbbent, hitetlenkedő, csalódott, szomorú tekintettel. Nem szólt hozzám. Oda mentem, nem sejtve mi történik, nem tudva mit mondhatnék... Ő pedig a háttérben egy elmosódott nő alakjára bökött. Saját magára. Azt hittem menten beszakad alattam a padló. Meg sem próbáltam mentegetőzni. Sokat hallottam róla, mert unokatestvérek, és legjobb barátnők voltak, míg engem meg nem ismert - abból az okból mert sokszor landoltak nála a volt nejem kiszemeltjei, és ezért nem akarta, hogy megismerkedjünk. Meg is romlott a viszonyuk. Azt hiszem azelőtt kétszer találkoztunk, egyszer pár pillanatra láttam futólag náluk, és az esküvőn. Tudtam mit hisz rólam, és olyan döbbent voltam, hogy képtelen voltam cáfolni. Egy tőmondatot se tudtam kinyögni, csak a nevét, mielőtt bement a szobájába és magára zárta, majd ismét a nevét vagy egy tucatszor. Tegnap pedig elment. Könyörögtem, hogy hallgasson meg, miután annyi mindent elfogadott már bennem és nézett el nekem, bíztam benne, de nem adott alkalmat megmagyarázni. Elmondani, hogy hibáztam, de... Hogy hibáztam, pont. Biztos vagy százszor halhatta már mekkora szörnyeteg vagyok. Remélem, hogy visszajön. Nem hiheti el, amit a családja pletykál rólam. Azt hittem ismer. Nem tiltottam el a családjától, saját akaratából kereste egyre kevesebbszer őket. Rosszul sem bántam vele, na jó, talán azon az egy napon, de ki ne akadt volna ki?

Mit gondoltok, várjam, vagy én keressem? Hagyjak neki időt, vagy minél hamarabb tisztázzam a dolgokat? Szerintetek elrontottam valamit? Annyira félek, hogy elveszítem!


2016. júl. 22. 00:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, egyikőtök sem tudta a másikról,hogy már találkoztatok, és hogy a másik kicsoda. Ha viszont te tudtad, akkor számítanod kellett volna erre a fordulatra. Időt kell neki hagyni szerintem, mert azért van mit feldolgoznia az ő szemszögéből nézve.
2016. júl. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Én sem ismertem fel őt. Ismerős volt az arca is, a neve is, de valahogy nem állt össze a kép. Egyrészt, mert nem gondoltam volna... Másrészt először pár pillanatra láttam csak őt, másodszor az esküvőn vagyis csak a lagzira volt meghívva, azt hiszem, ahol rengeteg ember volt és egy kis pia is volt már bennem. Azt hiszem talán ő volt az a lány, akinek miközben véletlen a mellei közé borítottam az italomat, még a lábát is letapostam, ezért azt hiszem érthető, ha nem keltettünk akkor olyan benyomást egymásban, hogy a továbbiakban keressük egymás társaságát.

Valahol megértem mekkora sokk lehet ez neki, én is megdöbbentem, de nem tudja a teljes igazságot, és félek, ha időt adok neki, akkor végleg elhagy. Nem akarom bemocskolni az egykori legjobb barátnője és unokatestvére emlékét, a feleségem emlékét, hiszen én is nagyon-nagyon szerettem, de rettegek, hogy ő is annak a szörnyetegnek hisz, akinek a szülei. Ha ismer, nem hiheti ezt, kételkednie kell, de ha én nem keresem, és ők valahogy meggyőzik?? Azt mondta hazamegy. Annyit sem írt, megérkezett-e. Mindenét elvitte.

Kirángatott a szennyből, a mocsokból, az eső perctől olyan kedves volt velem, feltétel nélkül, mint még soha senki, most pedig úgy rohant el, mintha fertőző lennék. Eddig ezt bármikor megérdemeltem volna, de pont most, mikor nem tettem semmit...

2016. júl. 22. 12:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Furcsa történet. Ha belegondolok, kevés helyet tudok az országban, ahol ilyen szinten, családban, ne tudnák az emberek, hogy ki kicsoda (legalább névről), különösen, hogy ilyen tragikus és nem mindennapi esemény áll a háttérben. Nekem elég szerteágazó, nagy családom van, de akinek az esküvőjére meghívtak, annak azért a nevét tudom, még, ha 20 év után el is mennék mellette az utcán. Itt viszont csak néhány év telt el...
2016. júl. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én csak a keresztnevét tudtam, azt hallottam sokszor, mert gyakran mesélt róla a feleségem, de képeket stb. nem mutogatott soha. Féltékeny volt, és szentül hitte, hogy vonzóbb nála, és azonnal beleszeretnék, ezért kerülte a helyzetet, hogy találkozhassunk. Azt én sem értem, hogy oké, nekem egy vendég, egy rokon volt akkor a sok közül, de én csak a vőlegény voltam, igazán emlékezhetett volna rám. Minimum annyira, hogy látott már. Én se értem hogy nem derült ki hamarabb, de vannak, akiknek rossz az arc és név memóriájuk, talán neki is, fogalmam sincs. Amit mesélt magáról, hogy három év után jött vissza a városba, egy ideig a szomszéd városban dolgozott, és hazajött a nyárra. A híremet hallotta a barátnőjétől, aki mint kiderült, a fodrászom -kicsi a világ!-, hogy én vagyok a környék "Casanovája" "Don Juanja". Összerakhatta volna a képet hamarabb is... de ez valahogy most nem fontos, hogy hogyan történhetett meg. Bárcsak tudnám most, hogy megtörtént, mit tegyek!? Fel akarom hívni, de félek, hogy nem veszi fel. Meg akarom keresni, de félek az édesanyja sodrófával hajtana el mielőtt egy "csókolomot" kinyöghetnék :( Nem mintha még bármit veszíthetnék.
2016. júl. 22. 14:38
 5/8 A kérdező kommentje:
Éjeken át nem tudtam aludni, csak hallgatam a neszezését, egészen hajnalig. Annyira vágytam rá... Mikor igent mondott arra, hogy járjon velem, fel sem fogtam, el sem hittem, hogy érdemes vagyok a szerelmére. Alig volt az enyém. Bárcsak összevesztünk volna, mert ez nem egy hiba, amit jóvá tudok tenni, vagy egy nézeteltérés, amit meg lehet beszélni.
2016. júl. 22. 14:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem ez a történet lényege, de egy vidéki városban - amilyenben én is élek - maga a csoda, hogy ez a felállás nem derült ki még azelőtt, hogy a képet meglátta. A szüleit nem érdekelte, hogy kivel lakik a lányuk? Ha ezt a történetet egy könyvben olvasnám, eldobnám mérgemben, hogy hülyének néz az író. Na mindegy, hívd fel, mit veszíthetsz. Ha hajlandó személyesen beszélni, arra nyilván nem a szüleinél fog sor kerülni, úgyhogy nem kell velük találkozni, bár ez egy vidéki városban jó eséllyel bárhol előfordulhat.
2016. júl. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy ezt mondom, de tényleg egy szörnyeteg vagy, csak nem azért amiért a szülők gondolják. Képes voltál együtt lenni egy nővel aki nem szeret és csak a pénzedért kellesz neki. Ez kb olyan mintha egy prostit vettél volna. És gondolom még a szexet is élvezted miközben ő nem érzett irántad semmit. Ő talán kihasznált a pénzedért (bár nem mondtad, hogy konkrétan volt-e valami haszna belőle), de te ugyanúgy kihasználtad őt. És persze annyira szeretted, hogy 2 év alatt sikerült végigdugnod a várost is "bánatodban" a halála után. Tipikus férfiállat viselkedés. Semmi sem érdekel csak a farkad... Felelős vagy a haláláért, mert önző mód csak magadra gondoltál, amikor elvetted ahelyett, hogy felelősen nemet mondasz egy olyan nőre aki nem szeret téged, és akkor megcsalnia sem kellett volna meg a többi drámát... Persze jogilag nem miattad halt meg végül, de egy ilyen emberhez én akkor sem közelednék a nő helyében ha ez tisztázódna. Igren elrontottál valamit. Az egész élethez való hozzáállásod.
2016. júl. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Már a feleségem volt, mikor rájöttem. Elég óvatlan volt, én pedig kíváncsi természet vagyok. Ha az hiba, hogy nem váltam el rögtön, mert szerettem, akkor igen, egy vadbarom vagyok. Próbáltam elcsábítani a szeretőjétől a saját nejemet! Azt hittem egy idő után, hogy mintha... talán... mégis szeretne. És hogy terhes attól a *#%&$€-tól egy hatalmas pofon volt. Amiket mondtam, már soha nem tudom kimondatlanná tenni. Azt sem meg nem történtté, ahogyan eltoltam magamtól. Kiköltöztem a lakásból, és az új helyen napokig ki sem mozdultam, és hetekig csak a munka miatt dugtam ki az orrom a házból. A haverjaimnak sikerült először kimozdítani, és egy bárba vittek. Az első nőt fogadásból szólítottam le, mert azt mondták, minden nő engem figyel, bárkit megkaphatnék. Felejteni akartam. Ma már tudom, hogy az ital és a nőzés is csak figyelemelterelésre jó, semmit nem mulaszt el, vagy old meg. De jól ment, és ideiglenesen segített ez a sikerélmény.

És tudom furán hangzik, hogy van pénzem, mégis albérletben lakom, sőt ki se bérlem az egész házat, rendszeresen vannak lakótársaim... Az az igazság, hogy van lakásom, de képtelen vagyok hazamenni. Rég el kellett volna adnom, venni egy újat, de folyton csak halogatom. Nem tudom miért nektek magyarázkodok helyette. Talán csak azért, mert ő nem veszi fel a telefont. Hány hívás után érdemes feladni?

2016. júl. 23. 01:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!