Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nagyon felszínes gáz dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon felszínes gáz dolog lenne ha a barátnőmmel a kis melle miatt szakítanék? Ti is ezt tennétek?

Figyelt kérdés
2 hónapja együtt vagyok egy átlagos arcú vékony lányt akinek sajnos eléggé kis melle van. Nézem a többi lányt és bizony nála mindenkinél nagyobb melle van. Nem tudom de ez fontos szerintem. Most emiatt dobjam ki? Mondjam meg neki az okot?
2016. szept. 9. 07:01
1 2 3 4 5 6
 31/60 A kérdező kommentje:
26... Te se lány vagy.... Egy lány ilyet sose ismerne el, ezt mind ketten tudjuk.
2016. szept. 9. 08:29
 32/60 anonim ***** válasza:
93%

A 16 centi úgy jött ki, hogy oda-vissza mérted? ;)

Ez pont olyan, mint a súly, mindenki korrigál kicsit a valóságon, szóval jó lesz az oda 14-nek is...


Egyébként tapasztalataim alapján a 16 az átlagos méret, a szép nagy olyan 18 felé kezdődik.


Szóval ne áltasd magad. ;)

2016. szept. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 anonim ***** válasza:
Igen, szakíts vele. Legyen már benned ennyi minimális jóindulat a nálad sokkal jobbat érdemlő lány felé.
2016. szept. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 anonim ***** válasza:
44%
Aha...látom a férfiaknak a nők értékét a mell nagysága adja.Mi lesz itt még 10 év múlva...
2016. szept. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 Noren1989 ***** válasza:

Hátfiam...a képeken nem tűnt fel a kis cici?


Én nem tenném meg, az a nagy helyzet. Csak emiatt nem. Zsánereim az A, B-s cicik.

Igen, rettenetesen felszínes jellemre vall ez a hozzáállás.


Inkább csald meg, azzal nem tolod az önbecsülését teljesen a kukába. Vagy legyél búza.

Ha megmondod neki, hogy "mert kicsik a melleid, azért..." azzal kegyetlen lavinát indítasz el benne, kb 80%-os valószínűséggel.


Esetleg megmondhatod neki, hogy nem is szeretted, csak szédítetted.


#truthrulez

2016. szept. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 A kérdező kommentje:
Amúgy nekem nagyobb a cicim..... igaz én kicsit macis vagyok
2016. szept. 9. 10:03
 37/60 anonim ***** válasza:
De lány vagyok, képzeld, csak nem szoktam olyan dolgokat tagadni, amiknek totál semmi negatív hatása nincs amúgy. Ha hullákat rejtegetnék a spejzban, azt lenne értelme tagadni. :) (Nem rejtegetek amúgy hullákat.)
2016. szept. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 anonim ***** válasza:
100%

Tessék, még csöcsöd is van fiú létedre. Akkor nem macis vagy hanem ilyen undorító elhízott, jóllakott óvodás, anyámasszony katonája, málészájú senki vagy :D biztos nagyon jó pasi lehetsz, LOL

A barátnőimmel jó sokat röhögünk pont ezen a típuson:D és a jellemed is erre vall:D szerintem ennek még életében nem volt csaja

2016. szept. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ha fiú létedre nagyobb melled van, az nem a barátnődnek ciki...
2016. szept. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baj a kérdéssel. Szerintem szakíts. Nem a mell miatt, hanem mert szerintem érzelmileg sem nagyon vagy benne a lányban.
2016. szept. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!