Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Fel év eltelt, de kezdek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fel év eltelt, de kezdek visszaesni. Mit tehetnek?

Figyelt kérdés

Körülbelül fel éve annak hogy szakítottunk a volt barátommal ket év utan. Neki utana rögtön lettt másik barátnője, akivel kb 3 hónap szakítottak. Ezután elkezdtünk beszélgetni, interneten, tartottuk a kapcsolatot, nyaron kétszer találkoztunk is, de csak sétáltunk es beszelgettunk. En a szakítás utan rendbe szedtem magam, sokat voltam a barátnőimmel, jártam bulizni, talaltam mást aki tetszett, de sajnos nem lett belőle semmi es azóta o is meszebb utazott. Most egy hete költöztem fel Pestre az egyetem miatt es egyre inkabb kezd visszajönni az az erzes hogy hianyzik. Rettentő sokat gondolok ra, megnezem a közösségi oldalakon. Lehet ez azert van most igy, mert tul sok a szabadidőm es mert nincs senki aki tetszik, de szörnyen el vagyok keseredve. Tul akarok jutni ezen, mert tudom hogy mar nem szeretne tőlem semmit, ráadásul megbocsátani se tudnam hogy rögtön Massa jött ossze es annyi fájdalmat okozott.

Mit tegyek, hogy megint visszanyerjem azt az engem akit nem erdekel? Sajnos itt Pesten kevés baratom van, egyetemről meg meg senki, es sokat vagyok egyedül, tekintve hogy egyedül elek es nincs lehetőség szobatarsra.

Tanácsok?

Köszönöm szépen előre is :(



2016. szept. 16. 19:40
 1/9 Szergej55 ***** válasza:

Nekem is volt olyan, hogy rosszabb lett, hiányzott a másik totál irracionális alapon, ez szerintem tényleg az a helyzet, amikor nem szabad vele foglalkozni, utána kutakodni, hanem magadat megerőltetve másra fordítani az idődet és az energiádat, nálam bevált.


A volt barátod azért jött össze mással, mert túl soknak gondolta a párkapcsolat kényelmi oldalának feladását és az kellett neki, hogy valaki legyen vele. Nem dolgozta fel ezt a kapcsolatot viszont, ami ki is ütött eléggé hamar, ahogy írtad. Nem értem, minek neked bármit megbocsátani neki ezért, ez már nem a te ügyed, és úgy látom, összejönni nem akarsz vele újra (amit helyesen is tennél), így csak az érzelmi oldala világos a dolognak.

2016. szept. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsot.

A megbocsátás részt ugy ertettem, hogyha esetleg ujra ossze akarna jönni, akkor en nem tudnam megbocsátani, de ez csak elméleti feltevés mert egyikünk se akar a másikkal mar összejönni.

Viszont en egyre inkabb kezdek abba a kétségbe esni, hogy mar senkim nem lesz, pedig fiatal vagyok, de jelenleg, es ez van mar kb fel éve, senki meg csak facebookon sem ir, egyedül csak a barátnőimmel tartom a kapcsolatot, pedig nagyon jo lenne mar valaki, mert rettentő maganyosnak erzem magam es szerintem a volt baratom hiánya is ezért jött ki rajtam.

2016. szept. 16. 20:55
 3/9 Szergej55 ***** válasza:
Dehogynem lesz, csak annyi a lényeg, hogy egy két éves kapcsolaton szerintem nem lehet ennyi idő alatt túl lenni. Az enyém alig több, mint egy hónap volt, de ismerkedéssel és szétválással is kibővítve sem több 3 és félnél, és nekem legalább ennyi idő kellett utána, hogy a rossz érzések ne jöjjenek elő sokszor. Biztos vagyok benne, hogy lesz még valakid, hiszen ez a barátod is volt, akárhogyan is alakult.
2016. szept. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

egyetem, tanulás, tanulás, tanulás... ne engedj időt magadnak az agyalásra.


csinálj nyelvvizsgát, többet is, járj el egyetemi programokra, olvass sokat.


a lány a vonaton, a holtodiglan... tudom ajánlani! Amynek és Rachelnek sem volt könnyű... nekem sem az, neked sem az, nem vagy egyedül.

2016. szept. 17. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat! :(
2016. szept. 17. 08:17
 6/9 anonim ***** válasza:
Tanulj, szuper jó jegyeid lehetnek így az egyetemen, most koncentrálj erre!:) Sok sikert!:)
2016. szept. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2016. szept. 18. 08:26
 8/9 anonim ***** válasza:
Megértelek, ez nem lehet könnyű, velem egy hónapja szakított a barátom, mikor már azt hittem jól vagyok, ma meghallottam egy dalt amiről mindig csak ő jut az eszembe, erre elfogott a bőgés. Én is nagyon magányos vagyok, irigykedem a többi szerelmes párra, tudom hogy én akkor gyógyulnék ki belőle, ha jönne valaki és levenne egyből a lábamról. Remélem hamarosan össze is jön. Neked pedig kitartást, nem fog ez a fájdalom örökké tartani, akármilyen hihetetlennek is tűnik most.
2016. szept. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Kitartást neked is! :)
2016. szept. 19. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!