Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? És szerintetek ő mit akarhat? (Picit hosszú)

Figyelt kérdés

Még nyáron interneten megismerkedtem egy nővel.Idősebb nálam 7 évvel.Van vőlegénye de azt mondta,hogy nem szereti,mint lakótársak élnek csak együtt.Külföldön él.

Elkezdtünk beszélgetni és én belészerettem.Amit kb.2 hónap után el is mondtam neki,először tagadta mert hogy a kor stb... de aztán azt mondta,hogy ő is szeret.

1 hónapig minden szép és jó volt,már azt tervezte hogy majd hazajön,szóval minden ok volt.

Aztán egyre ritkábban írt,volt hogy megsem nézte órákig amit irirtam vagy nem írt egész nap.Ha hivni akartam akkor mindig kitalált valamit.Ha irtunk is csak 1-2 szót mert neki rengeteg dolga volt..

Ez kb.2 hétig ment utána egyik nap hivtam és felvette végre.Megkérdeztem,hogy akkor most mi van?

Erre felháborodva mondta,hogy hát mit képzelek magamról nem én vagyok a világ közepe,van saját élete...

Ez nem is lenne baj,de legalabb mondta volna hogy mi a helyzet.

Kérdeztem hogy most akkor kettőnkel mi ahelyzet.

Erre azt mondta,hogy semmi túl fiatal vagyok hozzá,neki van vőlegény akivel már jobba helyzet..

Csúnyán összevesztünk 2-3 napig nem volt semmi beszélgetés.

Utána annyi volt,hogy bocsánatot kért én pedig megkértem hogy tiltson le facebookon,jobb lesz úgy hogy nem is látom.

Letiltott de karácsonykor feloldott ésboldog karácsonyt kivánt.Nem voltam bunkó visszairtam én is neki de kértem hogy ezt a tiltást csinálja vissza mert én sosem fogok tudni barátként nézni rá vagymint egy jó ismerősre.

Megtette de újévkor megint írt és elkezdett kérdezgetni,hogy mi a helyzet velem,csaladomról.

Én akkor felfüggesztettem a facebookom 1hétre elköszöntem tőle a beszélgetés végén.Sziveket küldözgetett,szomorú fejeket és azt mondta hogy nem tudok sok mindent mi van közte és párja közt....

Tegnap aktiváltam újra,egyetem miatt kell+sok ismerőssel és csaladtagal csak igy tudom tartani a kapcsolatot.

Szóval aktiváltam és már este irt is,hogy mi történt hogy visszatértem ,mosolygós fejeket küldött.

Ez tegnap volt azóta nem irtunk.

Szerintetek most mit akarhat?Én már komolyan nem értem ezt a nőt....

Én szeretem még őt,csalódtam benne de szeretem nem tudok mit csinálni...

Mit tegyek?Tiltsam le örökre vagy hagyjam?

Ha kicsit érthetetlen bocsánat...

22/F


2017. jan. 16. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Mit szeretnél olvasni válaszként?

Hogy egy gerinctelen féreg a nő és hagyd a picsbe? Mert én ezt tanácsolom.

Nem is értem mit akarsz egy ilyen nőtől...

2017. jan. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Unatkozott és néha továbbra is unatkozik, külföldön van és jól esik neki kivel elpötyögtetni az időt, jó neki a bókolászás, ugyanakkor ha minden rendbe van a pasijával akkor tűnj a francba...

Nem is ismered őt személyesen, így nem lehetsz belé szerelmes csak egy álomvilágot állítotál fel magadnak amit ő kihasznált unalmába.

Én azt tanácsolom neked térj észhez, és hagyd.

2017. jan. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ignoráld
2017. jan. 17. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Skac, tapasztalatbol mondom neked /velem is megesett ez, csak egyreszt a csaj ferjnel volt, meg nekem is volt baratnom, illetve o kezdte a szerelmes temat/ hogy kamu. Az ESETLEG reszben igaz, hogy mar nem izzik a levego a pasijaval, de pusztan azert edeleg online, mert nincs jobb dolga. Amikor eltunik, akkor meg lett jobb dolga. Es ami a lenyeg lenne, vedd biztosra, hogy nem csak veled jatsza ezt. Hizeleg neki a rajongas, es minel tbb helyrol kapja annal magabiztosabb lesz. Sok no csinalja ezt egyebkent online. /bevallani persze nem fogja/ Arrol akkor mar nem is beszelek, hogy a korodbol adodo naiv tapasztalatlansagodnak 'koszonhetoen' azonnal ala is rendelted magad a csajnak. Szoval ha az elso bekezdesem nem s lenne igaz, akkor is maximum egy simogathato plussalatka lehetsz a szemeben. /erted, akkor dumaltok, ha o ugy akarja, te meg csak kenyszerhelyzetben tudod megallni, hogy ne csungj rajta/ szoval veszett fejsze nyele. Hagyd apcsaba.

Ja es ezt a tilcsaaa le, meg letiltak gyerekes fassagot felejtsd el mert mindjart jol pofanverlek. Legyel ferfi, es szard le a csajt, mindenfele drama meg magyarazat, meg hiszti meg szomtudja mi nelkul.

Szivesen

2017. jan. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4-es!


:D :D

2017. jan. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!