Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek még visszaszerezhe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek még visszaszerezhetem?

Figyelt kérdés
Nos volt egy barátnőm. Nagyon jól megvoltunk. Dolgoztunk mind a ketten ő már hozzánk költözött kb 3 évis élt velünk, szüleim házában. A jobb anyagi lehetőségek miatt nekivágtam a kamionozásnak. Csak belföld hetelős munka. Minden hétvége otthon. Mikor keudtem volna indulni aznap elémtolt egy bérleti szerződést és közölte h őő költözik. Nagyon fájdalmas volt a válás. Azt nem engedte h énis vele mehessek mondván most időre van szüksége. Nemtudom mi tévő legyek h újra együtt lehessünk. Én még mindig nagyon szeretem őt. A kapcsolatot még tartjuk, szinte minden nap beszélünk egy keveset. Amikor beszélünk mindig vigasztal h fel a fejjel és hogy még bármi lehet.

2017. szept. 21. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem csodálom, ha a szüleiddel lakik, te meg nem vagy otthon.

Kérdezd meg, mit szeretne, hogy változzon, de valószínűleg ezt.

2017. szept. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Jobb lehetőség:


Remélhetőleg még nincs veszve semmi, lehet más állást kellene keresned, hogy több időt tölthessetek együtt.


Rossz eshetőség, remélhetőleg nem így van, de számolni kell ezzel is:


Magányában már megismerkedett mással, és jelenleg vívódik, hogy mit tegyen, mivel téged is szeret, de nem vagy mellette és így a másik férfi is vonzza.


Tégy meg mindent érte, ha fontos a számodra.

2017. szept. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ilyet már én is megkaptam....fel a fejjel még bármi lehet.....ja lett is de nem velem.


Megpróbálhatsz küzdeni érte, egy próbát mindenképpen megér, különköltözni kettecskén, próbálj vele találkozni, de ha hetek telnek el úgy aztán később hónapok....hogy a telefonálásnál nincs több és talán 1x eljuttok nagynehezen havonta 1 találkozásig aztán megint sokáig semmi csak telefon....


noss...akkor elég egyértelmű.


De ne keseredj el, azért próbálj találkozni vele megbeszélni mindent, ő mit és hogy szeretne hátha sikerül. 1 próbát megér.

2017. szept. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mgpróbálok mindent majd hátha sikerül.
2017. szept. 22. 05:55
 5/5 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha 3 évig fel sem merült benned, hogy nem a szüleiddel kéne laknotok, hanem a pároddal KETTESBEN, akkor mit vársz?


Én egy másodpercre SEM mennék a páromékhoz lakni, mert nem egészséges.


Plusz te elmész egész hétre, ő meg MÁS otthonában van, nem a saját kis közös! kuckótokban.


De ennek így egyébként sem lett volna hosszú jövője.

2017. szept. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!