Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Akinek hamar, néhány hónap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek hamar, néhány hónap alatt elmúlt a szerelem, annak hogyan alakult utána a kapcsolata? Utólag jobban átlátva a dolgokat, mit kellett volna csinálnotok?

Figyelt kérdés
Hamar elmúlt az az őrületes érzés, és már csak a ragaszkodás-szeretet maradt... nagyon hiányzik a szerelem érzése, és nem tudom mitévő legyek
2016. júl. 29. 13:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Csere! most komolyan? Néhány hónap után elmúlik a szerelem, akkor mit akarsz? 15 év után, miután elvált tőlem, kifosztott, becsapott is szerelmes voltam a páromba. Egyszerűen nem tudtam másra nézni, máshoz érni, csak ő kellett, bármit is tett velem.
2016. júl. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Semmit nem kell tenned. A szerelem idővel szeretetté alakul. Nem kell egy életen át lángolni. Ezzel nincs semmi baj, ha jól megvagytok együtt.
2016. júl. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!