Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti hogy reagálnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy reagálnátok, ha a barátnőtök elmondaná, hogy kiskorában molesztálták?

Figyelt kérdés
Az unokatestvére(aki már nem él itt) molesztálta őt, aztmondta senkinek nem mondta el,legjobb barátnőinek sem, csak nekem. Örülök, hogy megbízik bennem, de csalódott vagyok csak egy év után mondta el. Nem tudom mit csináljak. 18évesek vagyunk. Egy bulizós élettel teli lány amúgy, nem néztem volna ki belőle.

2018. aug. 19. 09:05
1 2
 1/17 Lazy Lover ***** válasza:
45%
Nem foglalkoznék vele a múlt az elmúlt
2018. aug. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Csalódott vagy, hogy csak egy év után? Hát azért nem ezzel szokott indítani az ember. Én is csak akkor mondanèk el ilyesmit ha már tényleg komoly a kapcsolatunk.
2018. aug. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég, most látom, hogy a szakítás kategóriában van. Ugye most csak viccelsz, hogy ezért szakítanál? Szerinted már az első randin közölnie kellett volna? Vagy depressziósnak kéne lennie feltétlenül? Örülj neki, hogy ennek ellenére egy élettel teli lány lett. Nem nézted volna ki belőle? Hát banyek itt nem ő a hibás. Mit kéne kinézni belőle? Szerinted hogy kéne "kinéznie" annak akit molesztáltak kiskorában?
2018. aug. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért, de elég tapló lehetsz...


“Örülök, hogy megbízik bennem, de csalódott vagyok csak egy év után mondta el“

Egyáltalán örülj, hogy egy ilyen (régmúlt ugyan, de) hatalmas jelentőségű dolgot elmondott (nemcsak bizalom kérdése...)


“nem néztem volna ki belőle“

Mivel nyilván nem mutatja ki és nem volt ereje elmondani senkinek, így nem látszott belőle semmi? Ember...


Ja és elég gáz, hogy egyből szakítás kategóriába raktad. Inkább támogatnod kéne és megvigasztalni, hogy ez már a múlt, nem lesz többet, nem kell félnie.


Remélem átjött a mondanivalóm lényege.

2018. aug. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%

"de csalódott vagyok csak egy év után mondta el."..


Hát én a rekaciódból ítélve meg egyáltaán azt csodálom, hogy szerencsétlen egyáltalán me tudott nyílni neked.


Tudod beszélgettem itt egy felnőtt férfivel(!), aki 10 + év házasság után mondta ez el a feleségének. Csak mondom. Amíg te nem voltál az ő helyébe, te csak ne akard megszabni senkinek, mennyi idő egyáltalán feltárni egy ilyet. Valaki el sem mondja.


Kár, hogy a lány most, hogy megnyílt sem a megfelelő emberben bízott meg...

2018. aug. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én 25 év barátság után tudtam csak elmondani a legjobb barátnőmnek. De most komolyan megfordult a fejedben h emiatt szakítasz vele?
2018. aug. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Magyarul a bizalma most szilardult meg feled... ugy tunik hiaba. Ha ezert szakitasz, valoszinuleg mar senkinek nem fogja elmondani...

godolkozz is, ne csak a sajat erzeseidre gondolj hanem az oveire - ha egyaltalan fontos neked.

2018. aug. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Az a baj úgy érzem nem bízott meg bennem eddig, és akkor ennek az egésznek semmi értelme nem volt...
2018. aug. 19. 12:08
 9/17 anonim ***** válasza:
95%
Öreg... Te elég ratyi vagy. Ha ezt a lány olvasná, kidobna.
2018. aug. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy 18 éves kis pöts vagy, aki semmit ne tud az életről. Beléd helyezi a bizalmát, erre szakítanál, mert sérti a kis önérzetedet, hogy egy év után beszél róla?! Ha SOHA nem mondta volna el, akkor SEM lehetne egy szavad sem, ugyanis ez kizárólag csak őrá tartozik. Örülj, hogy tud róla beszélni, ígyis eléggé megviselhette őt.
2018. aug. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!