Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti hogy reagálnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy reagálnátok, ha a barátnőtök elmondaná, hogy kiskorában molesztálták?

Figyelt kérdés
Az unokatestvére(aki már nem él itt) molesztálta őt, aztmondta senkinek nem mondta el,legjobb barátnőinek sem, csak nekem. Örülök, hogy megbízik bennem, de csalódott vagyok csak egy év után mondta el. Nem tudom mit csináljak. 18évesek vagyunk. Egy bulizós élettel teli lány amúgy, nem néztem volna ki belőle.

2018. aug. 19. 09:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Önző, sötét paraszt vagy. Tényleg nem volt az egésznek értelme: pont neked mondta el a lány, hát sajnálom, hogy félreismert.


Gondolkozz már el ember, mit írsz.

2018. aug. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmad sincs róla, mennyire nehéz elmondani az ilyesmit. Velem szinte ugyanez történt, és hidd el, nagyon megbízhat benned, ha egy év után elég bátornak érezte magát, hogy elmondja neked. Lehet, hogy jobb is, ha szakítasz vele, sokkal jobbat érdemel nálad.
2018. aug. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Nem értem miért kell ennyire letámadni, csak össze vagyok zavarodva kicsit. Nem szeretnék szakítani vele, mellete akarok lenni, és nagyon örülök hogy így megbízik bennem.
2018. aug. 20. 00:30
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Jó, oké, rendben. Csak előbb át kellett volna gondolnod ezt az egészet, max utána kérdezni.


Egyébként ha nem akarsz szakítani (amire ugye a kategóriából következtettünk), akkor legyél mellette és feledtess. Fontos.

2018. aug. 20. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

12. válaszoló vagyok.

Ne haragudj, de mivel a szakítás témában van a kérdésed, arra asszociáltam, hogy szakításon gondolkozol. És azért se haragudj, hogy neked támadtam, de ez tényleg olyan téma, amiről aki nem élte át, az el sem tudja képzelni, hogy mekkora traumát okoz, és mekkora munka tovább lépni. Főleg ha gyerekként élte át az ember.

2018. aug. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

"Az a baj úgy érzem nem bízott meg bennem eddig, és akkor ennek az egésznek semmi értelme nem volt..."


Egyébként nem is, látszik, hogy még éretlen kisgyerek vagy.


Értsd: Nem annak örülsz, hogy ennyire megbízik benned, hogy EGYÁLTALÁN ezt a sztorit elmondta neked, hanme a kisfiú még ki van akadva, hogy csak 1 év után, meg az edddigi semmi.


Tudod ha téged mondjuk seggbetesz egy pedofil teszem föl (bocsánat az obszcén példáét) vag egy kedves rokon, te sem ezzel fogsz indítani. Sőt... Láthatóan fogalmad sincs, de tényleg, hogy mivel jár együtt egy ilyen.


Szerencsére én is csak onan tudom, miylen lehet, hogy olvastam ilyen történeteket, és itt is bezsélgettem 1-2ilyne emberrel. A szívem szakadt meg, hogy voltak képes - egyébként rokonok- ilyet tenni velük. Betegek emberek ezek.


Tudod, nekem 2 barátnőm is számolt be hasonlóról. Én pedig mindkettőnél meglepdőtem, hogy EGYÁLTALÁN elmondát nekem ezt így felnőtt, húszon éves korukban.. Tudod, miért? Mert a helyükben én sem beszélnék róla. Barátoknak nem hiszem, párkapcsolatban is csak ÉVEK után, azt is csak akkor, ha kihatással van a kapcsoaltomra - általában sajnos ki van-, hogy a másik jobban megértse, miért vagyok olyna, amilyen.


Máskülönben mélyen hallgatnék róla én is.

2018. aug. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Ja és egyébként egy megjegyzés miatt tértem csak vissza, csak elkalandoztam: írod ráadásul, hogy senkinek nem mondta el, csak neked.


Tekintve, hogy normális ember nem így reagál, mint te, nekem inkább az a megérzésem, hogy nem is az a valódi bajod, hogy "csak 1 év után mondta el". Hanem maga a tudat a te bajod, és hogy talán másképp nézel rá kicsit azóta. És hogy ne érezd maga ennyire sz.ar embernek, könnyebb erre hivtakozni, mint ürügy, mert az egó az ilyen. Mindig kerít kifogást/magyarázatot, hogy az ember kevésbé érezze sza.rul magát, ha rosszul cselekszik.

2018. aug. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!