Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Minden buliban összefutok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden buliban összefutok az exemmel meg az új barátnőjével. Hogy kezeljem a helyzetet?

Figyelt kérdés
Az exemmel sajnos egy egyetemre járunk és az új barátnőjével is, aki ráadásul szaktársam. Mióta szakítottunk és összejött ezzel a csajjal nem volt olyan buli, ahol ne futottunk volna össze, pedig elég sokan vannak egy egyetemi bulin nálunk, de valahogy mindig úgy jön ki, hogy összetalálkozunk a bejáratnál vagy a piás pultnál...A legutóbb amikor éppen indultunk haza a barátnőimmel észrevettem, hogy ott áll ő is kint pár méterre tőlünk és enyeleg a csajjal, én meg inkább oda se köszöntem, mert hülyén jött volna ki nagyon.
2019. márc. 3. 10:19
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit csináljak,hogy ne legyen ilyen feszkó.
2019. márc. 3. 10:22
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy váltatok el, illetve hogy ki kezdeményezte a szakítást és hogy mi miatt, de szerintem az ilyen bulikban próbálj tudomást se venni róla. Ha köszön, köszönj vissza és ennyi. Foglald le magad mással, barátokkal, barátnőkkel, és ismerkedj ha készen állsz rá.


Nekem amúgy anno a sport nagyon sokat segített a feszültség levezetésben.

2019. márc. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Ha ennyire zavar, hogy összefutsz vele akkor ne járj el az egyetemi bulikba egy ideig és meg is oldódott a probléma.. Nem fogsz belehalni, ha kimarad egy kettő buli és a tévhittel ellentétben az egyetem nem a bulizásról szól.
2019. márc. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt érdemes realizálni, hogy ez a "feszkó" benned létezik, ez a te feszültséged.


Célszerű lenne elgonfolkodni azon, hogy miért érdekel téged az exed és a barátnője.


Lehet, hogy fizikailag el tudtad engedni, de le is mondtál róla?Ugyanis amíg valaki bármilyen érzelmet ki tud belőlünk váltani, legyen az pozitív vagy negatív, addig azt az illetőt nem tudtuk elengedni.

2019. márc. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Miatta nehogy kihagyj egy bulit is, ahová amúgy elmennél! Köszönj oda kedvesen, mosolygósan, de ennyi. Ne állj le vele beszélgetni. Buli közben ne kövesd figyelemmel, ne nézegesd, még úgy se tartsd szemmel messziről, ha úgy érzed, hogy senki nem veszi észre. Ne foglalkozz vele, ignoráld (a köszönésen kívül).
2019. márc. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ez egyetem nem a bulizásról szól, nem is járok sokra, mert elég nehlz szakra járok és nincs rá idő, de azért néha jó kimozdulni és kiengedni a gőzt.
2019. márc. 3. 10:38
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal hülyébb, ha nem köszönsz nekik. Nálunk ugyanez a szitu, bár az egyetemen már túl vagyunk, közös a baráti kör. Le kell zárni, el kell engedni: csak neked szar, ha nem teszed. Ez az élet rendje, párok összejönnek, szakítanak vagy házasodnak (vagy csak együtt élik le az életüket), nincs ebben semmi fura. Meglehetősen kicsi esélye van annak, hogy két ember egymásnak legyen teremtve.
2019. márc. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!