Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok ti hogyan szeretitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogyan szeretitek ha udvarolnak nektek?

Figyelt kérdés
Mi az ami már túl nyálasnak vagy túl nyomulósnak számítana?És milyen lenne az ideális?

2019. szept. 25. 19:39
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Manapság én bármilyen udvarlásnak örülnék, de sajnos eljutottunk egy olyan szintre, hogy a mai "férfiak" inkább csak küldenek egy képet a farkukról és azt hiszik egyből elélvezel tőlük..

Virág, egy tisztessèges randi pl. vacsival vagy mozival meg hasonló "nyáladzás" már derogál a pasiknak.

2019. szept. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
#1, engem meg pont az ilyen nyálas dolgok miatt utasítanak vissza. Nincs igény virágra, udvarlásra. Azt mondta több nő is hogy fölösleges az elcsépelt hülyeség. Például én saját verssel tudattam hogy szerelmes vagyok, túl soknak bizonyult és mentem is a kukába. 30/F
2019. szept. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%
#1: ha udvarol valaki, akkor meg előbb elmentek a farok küldő taggal. Ez ilyen. Másrészről nyálas és tudatlan egy virágot azért kivágni, hogy 1 napig gyönyörködhess benne. Akkor már inkább cserepes virág. Első randin mozi? Vicc kategória. Hidd el, hogy nincs értékelve a nők részéről, ha egy férfi figyelmes, gavallér.
2019. szept. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%

1 szal virag a randi vegen ! Rendben

Mozi rendben

Beul i valahova rendben

Neha bokolni remdben

Ez nem nyalas

Amigy a nok meg nem tudjak fogadni ezeket ...

2019. szept. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem semmi más nem kell, csak az, hogy odafigyeljenek rám.

Udvarolt nekem egyszer egy pasi, aki eleinte nagyon tetszett. Az első randin nagyon sok témát érintettünk, jókat beszélgettünk. Kedvenc kaja, mi az, amit utálok, hogy isszuk a kávét stb. Nem bírom a vágott virágot például. Mit hozott a második randira? Persze, hogy egy csokor vágott virágot. Nem tudom, hogy milyen memóriája lehetett a fazonnak, de szinte semmire nem emlékezett abból, amit mondtam neki. Viszont gyertyafényes vacsorára vitt (kiráz a hideg a szirupos, romantikától-említettem neki) és dicsérte a csodálatos tekintetemet. Nem volt harmadik randi. Szerintem fogalma sincs, hogy miért, hiszen ő mindent bevetett.

Aztán megismerkedtem egy olyan pasival, aki minden egyes szavamra odafigyelt és emlékezett később is, hogy mit szeretek és mi az, amit nagyon nem. Nem volt gyertyafényes vacsi, sem pezsgő eperrel, vagy rózsaszirmok, de a szülinapomra olyan ajándékot kaptam, amit még a megismerkedésünk elején egyszer mondtam neki, hogy szeretnék. Apróságról van szó, de emlékezett és ez mindent vitt.

2019. szept. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Néha örülnék virágnak is, az is jó ha pl otthonról szedi (ha van), együtt kávézás stb
2019. szept. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bocs hogy férfiként írok a válaszodhoz de az a tapasztalatom hogy a nőknek nem jön be az ilyen udvarlás, persze tisztelet a kivételnek. Én a leggtöbször ha udvarlok hölgyeknek, mindig viszek virágot, csokit stb amit szeretnek, azt egy idő után mindegyik csak barátként tekint rám... nem értem ezt, de ez a tapasztalatom
2019. szept. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én kaptam pár szál rózsát a páromtól (amikor már együtt voltunk) amiket - amikor kókadozni kezdtek - kiszárítottam, most is itt vannak az íróasztalomon :)


Amikor még csak "randiztunk" (akkor csak szimplán barátok voltunk) kaptam tőle csokit, mekis almáspitét és egyebeket, amiről tudta hogy imádom :)

(én is adtam neki olyat amit ő szeret, hogy fair legyen :D)


Én csak barátként tekintettem rá, ő az elején bevallotta hogy szeret, de a barátságommal is elégedett - sose nyomult, tiszteletben tartotta hogy nem akarok kapcsolatot.


De mindig mellettem volt, bármikor számíthattam rá. Többek között ezért is mélyült a barátságom szerelemmé.

2019. szept. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Túl nyàlas szàmomra a rossz elcsèpelt vers,a túl sok cifra becézgetés, férfiatlan a sok füllentés, és ha mond valamit és ellenérvelek, egyből beleegyezik mert nincs soha határozott vélemènye,nem tud hekyszínt vàlasztani hanem csak néz ràm mint borjú az új kapura.

, hogydöntsek mindenben én.Egyszóval a határozottság vonzó. Értékelem ha érdeklődik, komolyan is el lehet beszèlgetni, ha első randin ő fizet ( a többin persze lehet alkudni ebben) Szeretek virágot és édességet kapni, de még giccses apróságokat ispl.plüss, de szeretek én is adni valamit például rajzot készíteni,vagy valami kis hasznos kütyüt venni.Szeretem( ha nincs is esetleg kocsija) de van olyan illedelmes, hogy sötétben nem hagy egyedül mászkáln hanem elkísér.Alapvetően legyen lovagias jöjjön ő többet , ha ezzel terhet vesz le a vállamról , picit igyekezzen segíteni nekem mindenben, ne legyen az ,hogy én futok utána ő meg rám se hederít.Első randinak teljesen jó egy séta is ,nem kell mozi meg gyertyafényes vacsi ,az emberekről szóljon ne a helyszínről, de azt se szeretem ha valaki sóher a tovàbbiakban.

22L

2019. szept. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!