Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miert ennyire nehéz, találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert ennyire nehéz, találni valakit!? Nektek mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

Közel egy éve vagyok egyedül.

A való életben is és online is próbálok ismerkedni, de annyira nehezen jön össze.

Egyszerűen meg vagyok már rémülve. Bánt, a magány és az egyedüllét, hogy nincs kihez haza jönni esténként, és hogy nőként ezt kell megélnem. Ti hogy vészeltétek át ezeket az időszakokat ? Mi a tanácsotok, azon kívül hogy legyek türelemmel ? Szomorúság tölt el.



2019. okt. 20. 22:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Azért nehéz mert görcsölsz rajta és az életed semmiről nem szól csak arról, hogy legyen melletted valami pali, mindegy már milyen. Adj értelmet az életednek, építs fel valamit, élj, szórakozz, dolgozz stb stb. Ha nem tudsz ép, egész ember lenni pár nélkül akkor soha nem fogod megtalálni a boldog párkapcsolatot.
2019. okt. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Noren1989 ***** válasza:

Valószínűleg ez a búvabélelt gondolat kiül az arcodra, viselkedésedre is -> ami szintén nem tesz vonzóvá.


És ez egy átlag külső mellett mondjuk komoly gond tud lenni.


Legyélkedves kicsit megfeledkezni erről, kiteljesülni másban,

elhessegetni a negatív gondolatokat.


Én speciel ilyenkor tisztaság vagy munkamániássá szoktam lenni.

Most utóbbi győzött.

2019. okt. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%
Én mit mondjak akkor? 29 éve vagyok egyedül, tehát születésem óta. Nincs semmilyen szociális képességem, sem barátilag, sem komolyabban nem tudok ismerkedni. Akár görcsölök, akár nem, akkor sem megy, mintha taszítanám az embereket. F
2019. okt. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mivel az ember életében max. 2-3 alkalommal tud igazán szerelmes lenni, teljesen felesleges abba az illúzióba ringatni magad, hogy pikk-pakk belebotlasz majd a nagy Ő-be. Különösen ha nem vagy még kész arra, hogy szerelmes legyél, senki nem fog tudni téged annyira megfogni, hogy érezz iránta. Pótlékok persze lehetnek. 16 évesen lettem szerelmes, 29 éves koromban lettem újra az. Ha 20 éves koromban ismerem meg a 29 éves korit, nem értékeltem volna és nem tudtam volna szeretni, mert még nem voltam kész újra szerelmet érezni.
2019. okt. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%
#1 Pont hogy nem mindegy neki, hogy milyen pasi, mert ha mindegy lenne, már lehetne pasija. Csak gondolom ugyan úgy mint a többi nő, ismeretség nélkül, ha külső alapján nem vonzza valaki, nem akar össze jönni az illetővel. De ismeretség nélkül meg nem lehet vonzódni valakihez. Aki csak külső alapján akar vonzalmat, az csak külsőségekre megy élete végéig.
2019. okt. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

hasonló a helyzetem a tiédhez

hiába lenne elég dolgom napközben, attól még hiányzik a társaság nagyon és ott vannak az esték

elég magányos vagyok, bár most nem is próbálok aktívan ismerkedni, kicsit belesüllyedtem ebbe az állapotba

2019. okt. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Férfi oldalról sem jobb a helyzet. Bár én már pont a rossz tapasztalatok miatt nem is nagyon ismerkedek aktívan, legfeljebb ha van egy-egy lehetőség azt persze megpróbálom kihasználni, de általában ezekben nincs sok köszönet. Neten van hogy ismerkedek, de leginkább nem százas nőkbe botlok csak, vagy depressziós (vagy élvezi hogy műsort csinálhat), vagy cringe dolgokat csinál, vagy passzívak, és a kezdetleges kölcsönös érdeklődés után nekem kéne mindent megszerveznem, mert semmi aktivitást nem mutatnak, így általában hamar le is építem ezeket a viszonyokat.

A magam részéről egyébként akkor vagyok a legnyugodtabb, amikor nincsen senki a láthatáron, így elvagyok a hobbijaimmal, kockulok, haverokkal eljárunk szórakozni stb.

2019. okt. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

A munkámba temetkezem bele én is, sajnos nem egyszerű találni egy olyat, aki leginkább a belső értékeit tekintve, megfelelő lenne. Másrészt, kicsit meg is rekedtem ebben az állapotban. Azonban, időnként rossz, hogy nem tudok oda bújni valakihez, és hogy nincs aki kölcsönösen tisztelne és szeretne.

Időnként előjön belőlem, és ilyenkor mély szomorúság tör elő belőlem, mert egyébként jól viselem, viszont néha, és most már egyre többször érzem azt, hogy nem bírom, és jobb lenne fel sem ébredni, mert értéktelennek érzem magam.

2019. okt. 20. 22:53
 9/12 anonim ***** válasza:
33%
Kapcsolat függő vagy, először tedd rendben a saját életed és utána talán rád talál a szerelem.
2019. okt. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
81%
Jaj hagyjatok már ezzel a hülYeségel h kapcsolatfuggo! Tarsas lények vagyunk!
2019. okt. 21. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!