Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek interneten meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek interneten meg lehet találni az igazit? Lehet találni normális embert komoly kapcsolatra? Ha van tapasztalatotok, jó rossz, írjatok. Érdekel a véleményetek!

Figyelt kérdés

2012. máj. 6. 12:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Engem a nemed érdekel. Igen amúgy lehet normális embereket találni a z interneten :)
2012. máj. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Szerintem is lehet. Az meg már csak azon a két emberen múlik, hogy mit hoz ki belőle.
2012. máj. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

biztos lehet

de nagyon nehéz


én a "szerelem első látásra"-ban hiszek

2012. máj. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne :)
2012. máj. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Én is összejöttem már egy lánnyal a netről, aki szinte tökéletes volt, csak valamiért nem ment, de aki keres az ugye talál...

19F

2012. máj. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
30 éves lány vagyok
2012. máj. 6. 12:57
 7/18 anonim ***** válasza:
Igen, lehet találni normális embereket, csak alkalomadtán problémás lehet a két fél közötti távolság...
2012. máj. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Igen, biztos meg lehet.A távolság valóban sokszor "közbeszól", de láttam olyanra is példát, hogy nagyon jól működik.
2012. máj. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
2 éve próbálkozok neten és még egyetlen normális emberrel nem találkoztam a társkeresökön. inkább élöben...
2012. máj. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Igen lehet bizony.Persze szerencse is kell hozzá,na meg egy városban legyetek....

Randi terén volt már rossz tapasztalatom,az illető nagyon más volt személyesen külsőre és belsőre is.Nagyon unszimpi volt.

Viszont kapcsolat terén van jó tapasztalatom:) Volt már párkapcsolatom,ami netes ismerkedésből indult.

2012. máj. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!