Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti össze jönnétek ilyen sráccal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti össze jönnétek ilyen sráccal?

Figyelt kérdés

Alakult nálam egy fiúval, sokat beszélgettünk, utána találkoztunk is sokszor. Volt csók is, mondta, hogy szeret, de még nem kérdezte meg, hogy lennék-e a barátnője. Tényleg nagyon jól elvagyunk, bemutatott a családjának is, szinte mintha több éve ismernénk egymást, nagyon sokat törődik velem. De most elbizonytalanodtam, mert megtudtam, hogy az exével is beszélget, szivezget. Illetve több lánnyal is beszélget, ami még nem is zavart annyira.

De a régi kapcsolatom akivel 5 évig együtt voltam, ugyan emiatt lett vége, hogy újra elkezdett beszélgetni az exével, találkozgatott a hátam mögött vele stb. és most nem szeretném, hogy ugyan ez legyen, pedig én nagyon megszerettem ezt a fiút.



2019. dec. 28. 23:16
 1/4 anonim ***** válasza:
58%

Valószínűleg összejönnének. És össze is fognak. A nők általában ki nem hagynának egy ilyen srácot.

Persze nem ezt írják, de ez szokott lenni. Majd lesz is amikor jön a kérdés, hogy "Miért csalt meg a barátom az exével? Nem gondoltam, hogy képes lenne ilyenre. Nagyon szeretem."

2019. dec. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Na ez a baj azzal, mikor nem tisztázzuk azt, hogy kinek mit jelent a párkapcsolat. Mivel nem beszéltetek exkluzivitásról, azaz barátnője kimondottan nem vagy, ezért ő még "ismerkedik". Hiba volt előre beleinvesztálni. Tessék pótlólag a dolgot tisztázni, aztán annak tükrében eljárni.
2019. dec. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyik kolléganőm pont így járt! Összejött egy pasival, oda is költözött. Aztán kiderült,hogy a pasi találkozgat az exével és egyszercsak benyögte nem szerelmes már belé, így a csaj hazaköltözött. Pasi meg visszament a volt nőjéhez.
2020. jan. 2. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tedd fel neki a kérdést, hogy amikor azt mondta neked, hogy szeret Téged, akkor mi jutott az eszébe az exét illetően? Mi, férfiak - tisztelet a kivételnek -olyan szívesen kimondjuk ezt a szót "szeretlek", de mögötte semmi érzelem nincs (és ezt a nők nem és nem tudják felfogni!). Kérjed meg a fiúdat, hogy záros határidőn belül válasszon az exe (esetleg más nők) és közted. Hangsúlyozd ki, hogy nem féltékeny vagy, csak nem akarsz becsapott szamár lenni.

A lehurrogások előtt máris leírom, hogy bő 54 éve boldog házasságban élek és nem vagyok híve a fenti férfinyilatkozatoknak.

2020. jan. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!