Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek létezik olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik olyan ember akinek nem adatik meg a szerelem?

Figyelt kérdés
Igazából mindenem megvan, de azt érzem soha nem leszek úgy szerelmes hogy az viszonzásra találjon. Hogy mindent megtaláljak a másikban, ami kell egy jó kapcsolathoz.

2020. febr. 16. 21:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a szerelem, sok más is, most soroljam? :)
2020. febr. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy létezik.
2020. febr. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%

Most valami olyasmiről beszélsz, hogy beleszeretsz valakibe, ő lesz az 'Ő'. Az igazi, az egyetlen de sajnos neki nen te leszel az, nem fogja viszonozni?


Ha igen, akkor én elmondok erről valamit, ha nem akkor is, de akkor tekints el.


Nos, én így jártam. Igen. Beleszerettem valakibe akibe nem lett volna szabad. Mert soha nem lehetek az övé, ő pedig az enyém. Pedig tudom, hogy Ő az. Senki más. Még sok emberbe beleszerethetek, de egyik sem lesz ugyanaz. Ez a szerelem más. Én a világ közepéről beszélek, aki a szerelmem tárgya. Nem csak egy valaki akit szeretek.


Csak az a baj, hogy ezt nem tudjuk módosítani. Egyrészt mert nem kényszeríthetem, hogy szeressen. Másrészt mert ez egy kicsit Shakespeare-i. R&J. Ha mégis szeretne ő is, a világ nem kérne a szerelmünkből. Boldogtalan szerelem is lehetne belőle.


Ezért egyetlen dolog van: beletörődni. Hozzászokni. Mert a szerelem, az igaz szerelem nem mindenkinek adatik meg. Ez áldozatot jelent. És ez az áldozat, egyik kimenetele mindenképp. Titkolni, és elfojtani, mintha meg sem történt volna.


Ez nem egyszerű. Én már így élek egy ideje, és nem vagyok naív így is fogok. De amellett, hogy sokat szenvedek emiatt, mert tényleg, azt is gondolom, hogy megérte. Jobb szenvedni a szerelemtől, mint sosem ismerni azt.


Szóval létezik ilyen. És ez lesz ha ne adja Isten megtapasztalod.

2020. febr. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Jelen, nekem sincs sosem senkim se. (F)
2020. febr. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Az azt jelenti hogy nem is volt még senkid? Vagy csak ritkán akad párod? Te hogy éled meg ezt? Mármint hogy nincs szerelem az életedben.
2020. febr. 17. 08:59
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem se lesz soha barátnőm. Ez van.
2020. febr. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Jelentkezem. Már 50 elmúltam. Vagy én voltam, vagyok szerelmes vagy

belém valaki aki iránt meg én nem érzek szerelmet.

Amúgy családom, házastársam van, tehát semmi különös. Senkire sincs ráírva.

2020. febr. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
#6 Ezt azért nem lehet így kijelenteni.
2020. febr. 17. 14:10
 9/14 A kérdező kommentje:
#7 Tehát nem volt még beteljesült szerelmed?
2020. febr. 17. 14:11
 10/14 anonim ***** válasza:
De ki lehet jelenteni. Ismerem a nők igényeit és mivel nem olyannak születtem, hogy legyen esélyem, így próbálkozni is felesleges.
2020. febr. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!