Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jogosan esik nekem rosszul?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esik nekem rosszul?

Figyelt kérdés
A barátommal 1 éve vagyunk együtt. Mivel 200 km van köztünk, így a vírus szétszakított minket. Több mint egy hónapja nem láttuk egymást, a szülei megtiltották, hogy oda menjek (vagyis gondolom, ezt ő így nem mondta ki) amit valamilyen szinten meg is értek a járvány közepén (nem mintha én olyan helyen laknék ahol hemzseg a vírus, de mindegy) csak nekem nincs autóm, és telekocsival mentem eddig, de a barátomnak van autója, ő viszont a barátaival ugyanúgy találkozgat, mennek együtt közös programra (nem emberek közé hanem túrázni, ilyenek). Ez nekem nagyon rosszul esik, hogy velük találkozik. Egyébként nincs veszélyeztetett a környezetünkben. Azt mondta hogy addig nem is találkozunk ameddig nem cseng le a járvány, de úgy gondolom hogy ez folyamatosan itt lesz amíg nem lesz ellene vakcina az pedig 1 év ezzel ő is tisztában van.
2020. ápr. 24. 14:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Magyarországon laktok mindketten? Ha igen, akkor simán csak leakar rázni.
2020. ápr. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen.
2020. ápr. 24. 16:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem lépj tovább, nem érdemes ilyenre várni.
2020. ápr. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sterintem sem érdemes rá várnod
2020. ápr. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az a kifogása hogy messze lakunk egymástól.
2020. ápr. 24. 20:10
 6/8 A kérdező kommentje:
De szerintem a szülei nem engedik, hogy találkozzunk, vagy nem tudom. Én úgy veszem észre hogy hiába felnőtt, a szülei irányítják. De a barátaival találkozhat, velem meg csak azért nem mert messze élek? Nem tömegközlekedéssel mentem el eddig se hozzájuk.
2020. ápr. 24. 20:11
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak egy kifogas arra, hogy lerazzon. En is igy jartam, kapora jott neki a virus, igy legalabb van oka nem talalkozni es elhidegulni. Ez van. Egyebkent szabadteren ti is talalkozhatnatok, ha a szulokhoz nem mehetsz. Ha akarná.
2020. ápr. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azóta megoldottátok? :)
2020. jún. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!