Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hagynátok hogy így beszéljen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagynátok hogy így beszéljen veletek a párotok?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt .



Voltak nagyobb veszekedéseink is, de mindig megkaptam hogy egy DÖG vagyok, és hogy ilyen igénytelen barátnője se volt mint én , stbstb. Kérdezem én: miért is vagyok igénytelen ? Azért mert egesznap takaritok utána főzök neki mosogatok és van hogy néha nincs kedvem le fürödni hanem egyből be feküdni az agyba mert annyira ki vagyok készülve ?? Vagy például ma is azért dögözött le mert próbáltam felébreszteni órákig mert o olyan hogy soha nemtud felkelni ébresztés nélkül leontottem egy KUPAK vizzel pár csepp és egyből jött az hogy te dög stb .. Nemtudom már mit tegyek .. Mindig csúnyán beszél velem , nem érdekli hogy én mit érzek ilyenkor ( persze én is szoktam vele csúnyán , de csak ha veszekedunk vagy néha de csak viccből amit o is tud ) de o ilyenkor nem viccel egyáltalán . Ti hagynatok ezt ? Mit tennétek ??



2020. nov. 7. 19:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
84%
De ne hazudj már arról h érdekel, mert nem erdekel😀 ha érdekelne, akkor nem hagynad!
2020. nov. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Édes istenem , szégyenek vagytok mind , aki ebben is csak a negativitast keresi ! Ezek vagytok ti, verebek.



Képzeld , nehéz úgy hogy én rendet rakok de állandóan kupit csinál és takarithatok utána , napi 2x vagy többször főzök mert nem elég , satöbbi satöbbi . De nem is érdekes , én voltam hülye hogy tanácsot kérjek itt . Mit vár az ember ilyen emberektől? Ja. Titeket meg embernek se lehet hívni. Parasztok.

2020. nov. 8. 00:30
 13/14 anonim ***** válasza:
76%
Házicseléd vagy. Úgyis tűrsz a végtelenségig.
2020. nov. 8. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
A kérdést olvasva bennem felvetődött egy újabb kérdés, hogy : Ti miértis vagytok együtt? Szerintem már rég szakítanotok kellett volna, nem jó , nem előnyös, semmiképpen nem cool nektek hosszútávon együttélni egymással.
2020. nov. 8. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!