Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom hogyan fogalmazzam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hogyan fogalmazzam meg a kerdest de remelem erteni fogjatok...Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Par honapja elkeztem beszelgetni egy lanyal akinek van baratja.De nagyon jol kijovunk sokat beszelgetunk sokat talalkozunk(van amikor o jon aval hogy talizzunk)stb.Na szoval,en mar parszor probaltam elmondani neki hogy tetszik es szeretnek tobbet de o erre asztmondja hogy van baratja.En parszor probaltam is hagyni nem beszelgetni vele de o mindig irt,nem hagyott elmenni.El dontottem hogy hagyom a dolgokat hagy tortenjenek maguktol,de oszinten nem tudom mit tegyek valaki volt mar ijen szituban? Es ha igen mit tett?bocsanat ha nem irtam mindent helyesen de romaniabol vagyok

#tetszik #Valaki volt mar ijen helyzetben?
2021. jan. 31. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Valami hasonlóban vagyok, nálunk mindkettőnknek van párja. Én vagyok a nő. Ő ott akarta hagyni a barátnőjét miattam, de én akkor még féltem belemenni, igazából azt vártam, hogy mennyire gondolja komolyan. Lehet, hogy nálatok is ez van, téged akar, csak nem tudja te mit akarsz. De persze lehet bármi más is, én a mi sztorinkból tudok csak kiindulni.
2021. jan. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Angel3000 ***** válasza:
Kedves kérdezô! Elöbb vagy utòbb ki fog derûlni, hogy veled is foglalkozik! Biztos nem fog tettszeni a baràtjànak!
2021. febr. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretnél ebbe belemenni, akkor egyszerűen tiltsd le, hogy ne tudjon írni és felejtsd el.
2021. febr. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmit se tegyél, remélni meg ne remélj, mert a "van barátom" az egy határozott nem.


Ettől eltekintve még elférsz a rajongótáborában, és fényezheted az önbizalmát, vagy ha gyengébb jellem akkor becserkészheted egy görbe estén ha éppen hullámvölgyben van a barátjával, de max ennyi, és aztán az ott is ért véget.

2021. febr. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy kéne-e neked olyan lány, aki a párja mellett flörtölget? Veled is ugyanezt tenné, ha esetleg összejönnétek.
2021. febr. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Ha egy nő kapcsolata mellett más férfiakkal flörtöl, melletted is meg fogja tenni. Valószínűleg nem te vagy jelenleg sem az egyetlen, akit talonban tart, ha nem jön össze barátjával, legyen kihez menni. Helyedben nem játszanék arra, hogy egy kapcsolatban lévő nő engem válasszon, felesleges várni rá, valószínűleg csak szórakozik veled. Sokkal jobban jársz, ha egyedülálló nőnél próbálkozol, ha jelenlegi lányhoz már érzéseid vannak, zárd le, tarts távolságot, ne mástól próbáld elszeretni barátnőjét, mert egyébként is undorító dolog. Belőled mit váltaná ki, ha egy férfi folyamatosan udvarolna, flörtölne barátnőddel?
2021. febr. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Várj rá a kispadon :D
2021. febr. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!