Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjak le a szerelemrő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjak le a szerelemről,és érezzem magamat jól egyedül is?

Figyelt kérdés

Sokat csalódtam mind ismerkedés és mind párkapcsolat terén.Bennem van az,hogy rossz egyedül és szeretnék szeretve lenni és szeretni,de félek nyitni,és társkeresőkre regisztrálni meg gáznak érzem nőként.Nem tudom van-e értelme ismerkedni,én csak várom hogy egyszer találkozzak azzal a bizonyos nagy ő-vel,de volt már hogy azt hittem hogy igen,most ő lesz az,aztán soha többé nem láttam,pedig valami elindult,és mai napig nem értem,hogy miért.

Volt egy srác,aki flörtölt velem munka közben(be járt,ahova dolgozok)néha én is vissza flörtöltem,és már nagyon rég nem láttam.Azt hittem valami elindult, bár a nevemet sem kérdezte meg.Aztán megláttam társkeresőn,és nem értettem mi volt a baj,pedig hosszútávú kapcsolatot keres.Nem tudom mi lehet a baj.

Nem tudom hogy érezhetném magam jól egyedül,és hogy mit tehetnék,hogy ne akarjak görcsösen megfelelni a férfiaknak.Csak szeretnék egyedül boldog lenni,de szeretném,ha szeretnének és viszont szerethetnék valakit.24/L


máj. 21. 02:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
Nekem olyan fura hogy a bántalmazóknak nárciknak mindig van valakije, mindig találnak bármikor bárkit maguknak, kapcsolatban is, a szeretethiányosok meg soha, azok a legmagányosabbak mindig akiknek a legnagyobb szüksége lenne rá.
máj. 21. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez a "egyedül is boldognak kell lenned" meg hasonló szarságok csak nyugtató szövegek. De nem jön be.


"én csak várom hogy egyszer találkozzak azzal a bizonyos nagy ő-vel," --> ezzel meg az a baj, hogy az ember erre csak vár és vár és vár és eltelik 5-10-15 év és ráb**aszott mert nem fog jönni- ezért valamit tenni is kell.

..........Nekem úgy elszállt így 7 évem várakozással, hogy biztos történik majd valami mintha egy pillanat lett volna.


A másik dögunalmas sz**arság és nyugtató szöveg..."majd ha nem számítasz rá majd ha nem görcsölsz rá..." aha persze na ezt várhatod és majd azt látod most 24 vagy holnap meg 60....De ne aggódj akkor jön mikor nem számítasz rá...

máj. 21. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Először is, nem létezik nagy ő, így arra várhatsz, hogy egy tökéletes férfi toppanjon az életedbe, aki a semmiből elkezd udvarolni és boldogan éltek életed végéig. Párkapcsolatért tudatosan tenni kell, ismerkedni, nem az első éled ugró férfi lesz a befutó (persze ha boldog kapcsolatot keresel).


Mit kell tenned, hogy mindezt elérd? Ahol van lehetőség ismerkedj, hagyj nyitva minél több lehetőséget! Ugyanakkor nem kell mindenkivel kapcsolatba lépni, ha ismerkedés alatt úgy érzed valami nem kerek, zárd le, keress tovább! Egy életed van, ha csak vársz, hogy mások oldják meg a problémád helyetted, akkor vénlány maradsz, miközben nagyon kevés ember boldog egyedül!

máj. 21. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

Tényleg fontos, hogy egyedül is jól érezd magad, mert normális, kiegyensúlyozott ember nem akar maga melle olyan társat, aki görcsösen függ tőle. Nem egy kapcsolat fogja elhozni neked a boldogságot. Gondolj bele, ha szakitotok valami miatt, akkor megint boldogtalan leszel, amíg nem jön egy új kapcsolat? Mástól elvárni a boldogságot hihetetlen nagy nyomást helyez a másik félre.

Érthető, hogy vágysz a szerelemre, ez teljesen normális. De ha boldogtalan vagy, nem a külső ingerek fognak boldoggá tenni.

Miért lenne ciki nőként regisztrálni társkeresőre? Szerintem sokkal gazabb évekig a semmire várni, de te tudod…

máj. 21. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem tudom,teljesen úgy érzem hogy gáz hogy regisztráltam.

Mint valami árucikk.

Felregisztráltam végül,de rendesen szorongok miatta.

Lehet lát ismerős,stb.

Az a bajom,hogy túlzottan érdekel mások véleménye,és ez az ismerkedésnél is kiütközik.

máj. 21. 07:09
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt ne várd hogy majd a semmiből megjeleni álmaid férfija, és azonnal el is vesz. Bár nem tudom mi a munkád, meg hogy ott mennyire lehet ismerkedni, vagy szoktak e, de ne arra alapozz. Ha olyan, akkor az is egy lehetőség, de ott meg túl nagy a szórás.


Nekem minden barátom valamilyen formán a hobbijaimhoz kapcsolódott. Te is járj el az erdeklődésednek megfelelő programokra, keress olyan társaságokat, rendezvényeket.

Sose társkeresőztem, de ugy hallottam az nőként elég kimerítő, mert már akkor is napi többszázan rádírnak, ha csak kiírod hogy nő vagy, de még kép sincs.... (Én sose tarskeresőztem, ezt olvastam, mmeg mondták is). Persze az is egy lehetőség.


De az tényleg fontos hogy NE a férfiakban keresd a boldogságot, ne tőlük várd! Ez egyrészt valóban nagy teher a masiknak, masrészt meg nem igazi boldogság. Mit csinálsz ha elhagy?

Arról nem is beszélve, hogy az ilyenek könnyebben esnek bántalmazók csapdájába.

máj. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is sokáig foglalkoztam azzal, hogy mit szólnak majd, mit gondolnak rólam....de akkor nem váltottam volna munkahelyet, nem lett volna soha kapcsolatom.


Nehéz de meg kell lépni a dolgokat.


Társkeresőn én is megláttam első nap 2 ismerős csajt is...tuti ők is láttak :) Én is elgondolkoztam ezen.


Nekem férfiként a társkereső nem jött össze, ott azért egy szintet meg kell haladni, túl nagy a szórás főleg férfiként.


Exemet új munkahelyemen ismertem meg, rendszeres ügyfél volt. De erre sem volt osk esély.


24 vagy. Ne várd meg míg 30 leszel vagy 40. Egyre gyorsabban fog telni az idő.


Ez a fiatalság egyszer el fog múlni, és egy csettintés lesz az egész és 60 felett leszel.

máj. 21. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Leclerc ***** válasza:
100%

“és társkeresőkre regisztrálni meg gáznak érzem nőként.”


Most ráf fogok lépni pár tyúk szemre! De az a világ elmúlt, hogy a nőknek nem kell aktívan tenni azért hogy ajánlatokat kapjanak. Vagy élőben, vagy a neten, de tenned kell érte neked is, hogy valaki legalább próbálkozzon. Nem azért mert rossz vagy!!! De a világ ma már így működik.

(Szó nincs arról hogy ne kéne udvarolnia egy férfinak. Még mielőtt valaki rákezdené!)

máj. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek azokkal, akik azt írják, ne várj tétlenül. Én is beleestem ebbe a hibába (nőként), a 2. (ma 06:02) jól leírta. Nekem 8 évem repült így a kukába 23 és 31 között, totál üresjárat, sem egy randi, semmi szó szerint... Ez önmagában is elég nagy baj volt, de még nagyobb a következménye: időközben "elfogytak" a korban passzoló, értékelhető jelöltek (én vidéki vagyok, itt ez valamivel hamarabb be tud következni, meg eleve nincs is olyan sok). Jelenleg ott tartok, hogy kb. már csak nős férfiak vannak, mindenki foglalt, akivel van értelme akár csak egy alkalom erejéig foglalkozni. Úgyhogy elég szánalmas meg erkölcstelen, tudom, de őket nézegetem, és ha valamelyik lép, nem fogom elutasítani. Legalább szex legyen, valakivel, aki vonz és működik köztünk a kémia...
máj. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%
A netes társkeresés kész katasztrófa. Elméletben magát mindenki normálisnak tartja, reális igényekkel, komoly kapcsolatot keres. A gyakorlatban viszont azt látni, a nők panaszkodnak, hogy a férfiak csak szexet keresnek, a férfiak pedig a nőket szidják, hogy csak a pénz fontos nekik. Szóval mindenki csak válogat, a többség eltűnik. Jó a kérdés, akinek nincs lehetősége hol ismerkedni, mit csináljon, hogy ne őrüljön bele a magányba.
máj. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!