Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Sok éve nagyon szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok éve nagyon szerelmes voltam egy lányba, akivel ismerkedtem,végül csúnyán összevesztünk,mert túlerőltettem.Ha ma látom, csak köszön és elkapja a fejét, pedig több kapcsolata is volt már azóta. Mindenkivel jóban van,engem kivéve.Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
2021. márc. 22. 11:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert megutált téged a nyomulásod miatt.
2021. márc. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Rossz emlék vagy számára. Más lehetőséged nincs, mint ezt elfogadni és túltenni magad rajta.
2021. márc. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vagy bocsánatot is kérhetnél. Utána nála van a labda, hogy hogy fűzi tovább.
2021. márc. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az eset úgy történt, hogy korábban már többször is találkozgattunk, majd egy este elhízott magához, de csak a kapuig, nem hívott be, de utalt rá, hogy legközelebb már majd igen. Szerettem volna vele minél hamarabb újra találkozni, ezért ráírtam Facebookon, de mivel egyetemista volt még, sok órája volt, ezért a következő hét végén lett volna rá lehetőség. Nem tudtam kivárni, és szerettem volna vele mindennap legalább egy kicsit beszélgetni, chatelni, amíg nem találkozunk... Mire ő jelezte, hogy "nem internetes naplóírásra" vágyik... Azóta így vagyunk, ráadásul egy hónap múlva már kapcsolata volt, amit bántónak éreztem, szóvá tettem, és összevesztünk... Azóta így vagyunk.
2021. márc. 22. 12:55
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
Hagyd ezt a francba...azt várja pitizz még.
2021. márc. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de akkor lehet, hogy csak te voltál szerelmes. Talán azárt kerül, mert azt látja rajtad, hogy még mindig sóvárgó kiskutya tekintettel nézel rá?
2021. márc. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én azt ajánlom, ha meglátod, tegyél úgy, mintha egy jó emlék jutna eszedbe róla, tehát mosolyogj rá. :) És ha véletlenül valahol egymás mellé kerülnétek, csak kérdezd meg, hogy hogy van, kérj elnézést tőle a nyomulásodért, és mondd azt neki, hogy megbántad, amit tettél, azóta változtál és esetleg /ha ő is benne van/ legyetek jó barátok, esetleg kezdjétek előröl az egészet. Higgy magadban, ne félj. Sikerülni fog! Bízom benned!😉
2021. ápr. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert nem bírja feldolgozni az egója hogy jogosan cseszted le. Elvágta magát tőled egy ilyen hülyeség miatt, aztán meg gyorsan átmenekült valaki máshoz. Bocsánatot kérni meg eszedbe ne jusson.
2021. ápr. 24. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!