Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért fáj szerelmesnek lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj szerelmesnek lenni?

Figyelt kérdés

Viszonzott, mégis úgy érzem néha öl.

A hiánya ha nincs velem...



2021. márc. 24. 09:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%

Különben nem tudna hiányozni.

Es milyen lenne már ugy hogy amikor nem vagy vele kb le se sz.rod annyira nem kell?


Sajnos ez olyan hogy egyik nincs a masik nelkul. Nincs kín szerelem nelkul de szerelem sincs kinok nélkul.

2021. márc. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%
A hiány valóban nem jó érzés, de én úgy gondolom, hogy a szerelemből fakadó "kín" sokkal jobb érzés, mint másfajta szenvedés. Igazából én nem is kínnak hívnám, inkább vágyódás. Még ha negatív érzésként is éled meg, akkor is az egyik legjobb érzés a világon.
2021. márc. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
40%
Mert átmentél függőségbe, keress más energiaforrást is, ne csak ő tápláljon.
2021. márc. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%
#2 Max.annak, aki szeret szenvedni.:D
2021. márc. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha szereted és nem viszonozza, akkor azért szenvedsz!

Ha szereted és nincs veled, akkor meg azért!

2021. márc. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

3: van bőven más elfoglaltságom, de köszönöm.


1,2 veletek nagyon egyet tudok érteni, köszönöm.

2021. márc. 24. 11:24
 7/13 Hope. ***** válasza:
53%

Na, én meg azért szenvedek, mert eltaszítom magamtól azt aki igazán számít, és akit tényleg szeretek, illetve támogatna.

Szeretek szenvedni, biztos..:)

2021. márc. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
7-es, már csak arra kéne rájönnöd, miért jó az neked, ha szembe köpöd saját magad? Nem jobb örülni, vele lenni?
2021. márc. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Hope. ***** válasza:
8-as, küzdök önmagammal és meggyőződésem, hogy jobb neki nélkülem.:) pont azért teszem,mert szeretem de most úgy érzem nem menne a kapcsolat..
2021. márc. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hope! Ne haragudj a stílusért, de te már csak tudod mi a jobb neki, ugye? Nem tudod ő min megy keresztül, akkor? Ha úgy érzed nem megy, az egy más szitu...
2021. márc. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!