Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tudnátok tanácsot adni,hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok tanácsot adni,hogy pl ha beleszeretnek egymásba egy házas férfi aki 50 éves egy 17-8 évesbe és nagyon jó nekik a kapcsolat? Büntudatom van nagyon de sajnos én is beszerelmeskedtem…

Figyelt kérdés
2021. júl. 25. 16:29
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
85%
Biztos az intellektusod fogta meg, meg a mély beszélgetések, közös célok, hasonló életszemlélet... Bocs, de nagyon röhögök. Egy 50es faszi ürítője lettél. Gratulálok!
2021. júl. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 lali24 válasza:
75%

nagy valószínűséggel azoknak van igaza, akik óvnának egy ilyen kapcsolattól, de azért az élet néha -nagyon néha- tud igen furcsa dolgokat produkálni és minden szabályt felrúgni.

(amúgy, én sem jósolok nagy jövőt ennek a kapcsolatnak)

2021. júl. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
94%
Butuska naiv kislány vagy, akinek fingja nincs semmiről.
2021. júl. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
95%
Mondjuk sose értettem aki olyantól remél igaz szerelmet, aki megcsalja az aktuális párját. Hogyan lehetne ilyen emberben megbízni?
2021. júl. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
19%
jaj, hát egyértelmű hogy a tizenhét évesek apjuk korúba szerelmesek.. Vagy az apjuk korú bukszájába. És neeeem, a vén fószer nem potyapocit lát a kiscsajba..
2021. júl. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
65%

Kérdező!

Jól elvan veled. Valóban kap olyat tőled, amit otthon nem kap meg: kedvességet, rajongást, szexet. Igen, jó érzés neki, hogy valaki örömmel, szeretettel várja. Míg ha hazaér, akkor már az előszobában kezdődik a cseszegetés, hogy a sáros cipőjével nehogy összejárja a szőnyeget. Ez valóban minőségi különbség. :-)))

De ha elválna és veled összeköltözne, akkor nagyon hamar kiderülne, hogy hosszú távon ez nem életképes kapcsolat. Ő szinte bizonyosan már nem akarna gyereket, te MÉG NEM, de előbb-utóbb szinte biztosan IGEN. Legkésőbb ekkor garantáltan vége lenne ennek a kapcsolatnak. De hamar kiderülne az is, hogy egy 50 éves férfinak rigolyái vannak, hogy egyszerűen más érdekli, más a tempója, más a teherbírása. Gondolj bele, a gyerekei könnyen lehet, hogy idősebbek nálad!

Egyébként általában a férfi ezt érzi is a lelke mélyén, épp ezért nem is válik el. Már itt bukik a nagy szerelem mítosza.


Ahogyan 12-es írta, nagy néha lehet ez másképp. Kb. annyi esélyed van rá, mint a lottó ötösre.

2021. júl. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem a kérdező a pasi. Nem véletlenül van bűntudata. A gyereknek nem lenne...
2021. júl. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
84%
"Míg ha hazaér, akkor már az előszobában kezdődik a cseszegetés" Vayga meleg kaja, tiszta ruha, alátolt kényelem, amit sose fog egy gyereke korúért feladni, aki jó mulatság neki, semmi több. És persze otthon húsz méter mélyen kussol a hapsi a nagy "szerelemről" nehogy az asszony válni akarjon, a gyerekei meg undorodjanak tőle.
2021. júl. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ám mindig odairnod hogy te vagy a kérdező, a te kommentedre zöld kerettel jelenik meg szóval mindenki tudja.
2021. júl. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

25N vagyok

munkahelyemen megismertem egy 60 éves férfit,sokan megirigyelhetnék, elsőre 45nel nem mondanád többnek. K,,vajol tartja magát az öreg.


Add magára, igényes,jól nézz ki helyes

Nagyon jó a humorérzéke

Jókat beszélünk, jókat nevetgélünk

Sose jött szóba,hogy hány éves addig a napig amikor randira nem hívtam.

Egyszer kerek perec rákérdeztem nála,hogy ő is érzi ezt a vonzalnat kettőnk között,mert ha igen akkor lehetne belőle több is

Közölte,hogy ilyen vén emberrel mit akarok, mert ha 20 évvel fiatalabb lenne még azt mondaná csak csak,furcsán néztem rá nem értettem,most mi van ?

kellett pár perc amire leesett,hogy hát 60 elmúlt.

Szerencsére nem romlott meg emiatt a viszonyunk, jól is esett a lelkének,hogy így gondoltam rám.

Nem volt neki felesége


Ahogy látom kérdező azért a te eseted más

Nem fogja sutba dobni a X éves házasságát,nem fog elválni, neki csak szex kell mert otthon nem kapja meg

Addig hiteget amíg le nem kerül a bugyi aztán szépen eldob magától

2021. júl. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!