Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tudnátok tanácsot adni,hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok tanácsot adni,hogy pl ha beleszeretnek egymásba egy házas férfi aki 50 éves egy 17-8 évesbe és nagyon jó nekik a kapcsolat? Büntudatom van nagyon de sajnos én is beszerelmeskedtem…

Figyelt kérdés
2021. júl. 25. 16:29
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
82%

#20 kommentelő vagyok


Ha viszont te vagy az 50eves aki írt az írásod alapján inkább gondoltalak lánynak


Szóval ha te vagy a férfi

Ez veszett ügy akkor is

NInkább keress egy 10 évvel fiatalabb nőt az még talán esélyesebb

2021. júl. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
84%

"beszerelmesedett belém" :D

Mikor ilyesmiket kitaláltok, nem nevetitek el magatokat kedves hóhányók?

2021. júl. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
37%
Persze, 60 éves férfiak 45-nek néznek ki, már tényleg...
2021. júl. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

a kérdező az a lány, aki itt a szerelem topicban 6-al alább már kiírt egy ehhez hasonló kérdést:Szerelmes belém? 18/L


és azért ír hibásan magyarul, mert ott írta is, h. nem Mo.-n él.


abban a kérdésben a pasi még csak 46 éves volt, egyébként ugyanaz.

2021. júl. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem egy tinilanyt nehez komolyan venni.
2021. júl. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként - csak most jutott eszembe - akkor ez a lány még középiskolás és nyilván a szüleinél lakik. Nem tudjuk, melyik ország, milyen kultúra, de szerintem a magyar szülők 95%-a kb. aprófát akarna aprítani a kedves 50 éves, nős "lovagból". Azt hiszem, én is, ha a lány apja helyében lennék. :-)))))
2021. júl. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
4: és ez miért baj?
2021. júl. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
30%
Egy 50es férfi megörült a gondolattól hogy öregszik.Ebbe a korba náluk ez valami elmebaj "Változó kor"De hogy veled mi történt fogalmam sincs.Apa kompleszusod van?Hogy ebböl lehet valami tartós:Bíztos nem.Van neki bíztos háttere nem fogja feladni egy fiatal tapasztalatlan lányért.
2021. okt. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
32%

Itt mennyire igaza van mindenkinek :-)

Igen, persze ésszel végig kell gondolni előre 20 évet, hogy tetszhet e valaki és jól érezhetem e magam valakivel, aki bejön. Áááá, nem akarom, hogy ma meg x ideig mindkettőnknek jó legyen az élet, egy francot, mert mi lesz 20 év múlva.

Hagyjuk már.

Ha nekik jó, és így boldogok, akkor kívánk nekik sok sok boldog órát, napot, évet. Ha meg elég volt valamiért, majd szétmennek.

És akkor mi van visszanézve ? Volt x évük, ami tutti boldogság volt.

2022. máj. 6. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!